مک بوک پرو M2 16 16 ساعت روشن می ماند

استفاده اپل از تراشه های سفارشی در سری مک خود به این معنی است که کاربران دیگر نگران عمر باتری وحشتناک خود نخواهند بود و M2 MacBook Pro به طور استثنایی در این زمینه در مصرف باتری شگفت انگیز است. برای اثبات عمر باتری این دستگاه، یکی از افراد علاقه مند آن را بررسی کرده است و در این آزمایش باتری دستگاه مذکور توانسته است بیش از 16 ساعت دوام بیاورد.
این بدان معنی است که شما می توانید در کل روز از دستگاه استفاده کنید و نگران خاموش شدن آن به دلیل شارژ کم نباشید. بر اساس همین گزارش، مونیکا شین از نویسندگان سایت The Verge نیز باتری مک بوک M2 را مورد آزمایش قرار داد. این نویسنده برای آزمایش باتری این دستگاه از نرم افزارهایی استفاده کرد که روزانه از آن ها استفاده می کند که از جمله اسپاتیفای، مرورگر با چندین تب باز شده، گوگل داک و موارد دیگر بود.

مونیکا این آزمایش را در ساعت 8 شب آغاز کرد و ادعا کرد که لپ تاپ گیگابایت Aero 16 با باتری عظیم 99 وات ساعت خود تقریبا تا ساعت 10:30 شب خاموش می شود. اما به خاطر داشته باشید که لپ تاپ گیگابایت از باتری بزرگتری نسبت به مک بوک 2 پرو M2 در خود جای داده است. مونیکا در ادامه گزارش خود نوشته است: تقریبا به زمان خاموش شدن لپ تاپ گیگابایت نزدیک شده ایم، با این حال، مک بوک هنوز با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

پس از 16 ساعت و 30 دقیقه و 39 ثانیه ، مونیکا می گوید که مک بوک پرو M2 در میانه پحش یک موزیک ویدئو آنلاین خاموش شد. در حالی که این یک آزمایش اولیه بود، این اعداد کاملا باورنکردنی هستند، اما ممکن است پس از چند دوره تخلیه باتری، نتیجه دقیق تری داشته باشد.

منبع wccftech

نرم افزار حسابداری
اهداف حسابداری اجتماعی

حسابداری اجتماعی چیست

اخراج کارکنان گوگل آلفابت

گوگل در حال آماده شدن برای اخراج 10000 نفر از کارکنان خود است

نقص امنیتی گوشی های اندرویدی

گوگل و دیگر سازندگان گوشی های اندروید نقص های امنیتی را اصلاح نکرده اند

حسابداری ثبت اسناد و املاک

حسابداری ثبت اسناد و املاک

وکیل مالیاتی چه کسی است؟

ویژگی های وکیل مالیاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست