مک بوک پرو M2 16 16 ساعت روشن می ماند

استفاده اپل از تراشه های سفارشی در سری مک خود به این معنی است که کاربران دیگر نگران عمر باتری وحشتناک خود نخواهند بود و M2 MacBook Pro به طور استثنایی در این زمینه در مصرف باتری شگفت انگیز است. برای اثبات عمر باتری این دستگاه، یکی از افراد علاقه مند آن را بررسی کرده است و در این آزمایش باتری دستگاه مذکور توانسته است بیش از 16 ساعت دوام بیاورد.
این بدان معنی است که شما می توانید در کل روز از دستگاه استفاده کنید و نگران خاموش شدن آن به دلیل شارژ کم نباشید. بر اساس همین گزارش، مونیکا شین از نویسندگان سایت The Verge نیز باتری مک بوک M2 را مورد آزمایش قرار داد. این نویسنده برای آزمایش باتری این دستگاه از نرم افزارهایی استفاده کرد که روزانه از آن ها استفاده می کند که از جمله اسپاتیفای، مرورگر با چندین تب باز شده، گوگل داک و موارد دیگر بود.

مونیکا این آزمایش را در ساعت 8 شب آغاز کرد و ادعا کرد که لپ تاپ گیگابایت Aero 16 با باتری عظیم 99 وات ساعت خود تقریبا تا ساعت 10:30 شب خاموش می شود. اما به خاطر داشته باشید که لپ تاپ گیگابایت از باتری بزرگتری نسبت به مک بوک 2 پرو M2 در خود جای داده است. مونیکا در ادامه گزارش خود نوشته است: تقریبا به زمان خاموش شدن لپ تاپ گیگابایت نزدیک شده ایم، با این حال، مک بوک هنوز با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

پس از 16 ساعت و 30 دقیقه و 39 ثانیه ، مونیکا می گوید که مک بوک پرو M2 در میانه پحش یک موزیک ویدئو آنلاین خاموش شد. در حالی که این یک آزمایش اولیه بود، این اعداد کاملا باورنکردنی هستند، اما ممکن است پس از چند دوره تخلیه باتری، نتیجه دقیق تری داشته باشد.

منبع wccftech

نرم افزار حسابداری

مایکروسافت در تلاش است تا صفحه تنظیمات USB4 در ویندوز 11 اضافه کند

سقوط بیت کوین: معامله گران مشتقه 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

معامله گران بازار کریتو 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی هموار کرد

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی امکان پذیر کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست