VMware پس از سپتامبر ۲۰۲۱ از دل جدا خواهد شد

دل تکنالوجیز (Dell Technologird) مدیرعامل و مالک اصلی شرکت وی ام ویر(VMwere) درمصاحبه ای اعلام کرد که در حال بررسی جدا سازی اسپین اف (spin-off) وی ام وبر پس از سپتامبر ۲۰۲۱ است. دل تکنالوجیز تقریبا ۸۱ درصد از سهام وی ام ویر را در اختیار دارد و با فروش سهام خود می تواند سود بسیاری را کسب کند. اگر این اتفاق بیفتد، دل در مصاحبه ی خود گفت: در برنامه های خود قصد دارد روابط استراتییک دو جانبه ای که هم اکنون با وی ام ویر برقرار است را حفظ کند.

در واقع،خبر جداسازی وی ام ویر اتفاق چندان مهمی نیست فقط سودی که دل تکنالجیز کسب خواهد کرد بسیار مهم و رسانه ای شده است. نرم افزارهای وی ام ویر در کل درون تمامی محصولات دل تکنالوجیز یکپارچه شده است و این دو شرکتتوافق نامه های تجاری مربوط به خرید و فروش، خدمات، تحقیق و توسعه مشترکی دارند.

اما دلیل اینکه چرا قرار نیست قبل از سپتامبر ۲۰۲۱ روند جداسازی وی ام ویر از دل تکنالجیز صورت بگیرد، بسیاری از کارشناسان دلیل آن را مسائل مالیاتی می دانند. در تکنالجیز در بیانیه ای اعلام کرد که هنوز در تصمیمات خود به جداسازی وی ام ویر به نتیجه نرسیده است و خاطر نشان کرد که چنیدن گزینه استراتژیک دیگر از جمله حفظ مالکیت را نیز ارزیابی خواهد کرد.

منبع zdnet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up