Touring Bird ابزار جدید گوگل برای راهنمای گردشگران معرفی شد

گوگل غول اینترنتی دنیا ، روز گذشته ابزار جدید خود را معرفی کرد که به کاربران در برنامه ریزی های سفر در شهرهای بزرگ و معروف کمک می کند . این ابزار با نام Touring birds نام دارد و در قالب وب سایت در دسترس کاربران قرار گرفته است . این ابزار مکان های گردشگری ، تورها و سرگرمی های مختلف در شهرهای بزرگ را برای کاربران  معرفی می‌کند .در این ابزار قابلیت جالبی وجود دارد که کاربران می‌توانند به صورت دلخواه قیمت ها ، زمان و سیاست های لغو را فیلتر کنند تا تجربه ی سفری متناسب با نیازهایشان پیشنهاد شود .
در حال حاضر این وب سایت در دسترس تعدادی از شهرهای بزرگ و محبوب جهان می باشد از جمله پراگ ، تورنتو ، شیکاگو ، اورلاندو و آمستردام از شهرهایی می‌باشند که در برنامه ریزی گردشگری این ابزار قرار گرفته اند.اینطور که به نظر می رسد این وبسایت تمرکز خود را بر شهر های اروپایی و آمریکای شمالی قرار داده است ، همچنین فقط از زبان انگلیسی در این وبسایت استفاده شده است و کاربرانی که مایل به استفاده از زبان دیگری در این وبسایت هستند جالب نخواهد بود .
اگر در این وبسایت بر روی شهرهای پاریس و نیویورک کلیک کنید می توانید در بالای صفحه سه جاذبه گردشگری مربوط به این شهرها را مشاهده کنید که به احتمال زیاد اطلاعاتی از این مکان ها دارید ، اما با اسکرول کردن به پایین صفحه اطلاعاتی از این مکان های گردشگری به نمایش در خواهد آمد که شاید بسیاری از محلی های آن شهرها از آن ها مطلع نباشند .  بر اساس ادعای گوگل ، این اطلاعات به وسیله ی کارشناسان امر بدست آمده است .
از مزایای استفاده از این وبسایت می توان به دسترسی آسان به قوانین مربوط به مکان های گردشگری می باشد که پیش از این برای دریافت اطلاعات از این مکان ها فقط از طریق تماس تلفنی میسر بود .  با تاکید بر فعالیت های رایگان و ارزان ، کاربران از  وب سایت Touring Birds می توانند به عنوان مرجعی کامل برای سفرهای خود برای یافتن هتل ، پروازهای ارزان استفاده کنند .امیدواریم در آینده ای نزدیک این وب سایت  تعداد شهرهای گردشگری جذاب را برای معرفی اضافه کند و کاربران بیشتری بتوانند از این وب سایت برای سفرهای خود استفاده کنند .
منبع theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up