Coinbase هشت میلیارد دلار ارزش گذاری شد

بیت کوینشرکت کوین بیس (Coinbase) یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتالی ، روز گذشته اعلام کرد که موفق به جذب ۸ میلیارد دلار سرمایه شده است . بر اساس گزارش منتشر شده ، در این دور جذب سرمایه با رهبری تایگر گلوبال منجمنت (Tiger Global Managment) 300 میلیون دلار را با هدف ” سرعت بخشیدن به استفاده و پذیرش ارزهای دیجیتالی و دارایی های دیجیتالی ” در کوین بیس سرمایه گذاری کرده است .

شرکت های Continuity  Combinator , ولینگتون منیجمنت ، Polychain و آندرسن هوروویترز از دیگر سرمایه گذارانی هستند که در تامین آخرین دوره مالی صرافی کوین بیس شرکت کرده اند .

کوین بیس ارزش خود را ۸ میلیارد دلار ارزش گذاری کرده است ، این به این معناست که Coinbase در حال حاضر به طور عمومی بالا تر از صرافی اسلک با ارزش ۷٫۱ میلیارد دلار و اینستاکارت با ارزش ۷٫۶ میلیارد دلار می باشد . شیعات مربوط به ارزش گذاری صرافی Coinbase توسط رسانه Recode در اوایل ماه اکتبر منتشر شد .

این در حالی است که ، بازارهای بزرگ بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی در مقیاس بزرگی در حال آسیب دیدن می باشند ، اما کوین بیس همچنان در حال رشد است ، به طوری بخشی از کمک های مالی و پشتیبانی برخی از بزرگترین سرمایه گذاران خطر پذیری مانن سیلیکون انجام شده است .

به لطف سرمایه گذاری نام های بزرگی همچون IVP، Spark Capital، Greylock Partners و Battery Ventures کوین بیس در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷  به ارزش ۱٫۶ میلیارد دلار رسید.در ماه فوریه ، دن رومرو (Dan Romero) معاون ارشد صرافی کوین بیس به بیزنس اینسایدر گفت که هدف این شرک تبدیل شدن به گوگل ارزهای رمزنگاری شدن است .

منبع نرم افزار حسابداری اسپید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up