۳۱ درصد بازار هند در سال ۲۰۱۸ در دستان شیائومی

بر اساس آخرین اطلاعاتی که بدست آمده ، شیائومی همچنان رشد خود را در بازار هند ادامه می دهد . بر اساس گزارش تحلیل گران کانالیز ، گزارش ها نشان می دهد که شرکت شیائومی در حال حاضر ۳۱ درصد سهم بازار هند را در اختیار دارد ، در حالی که رقیب این شرکت یعنی سامسونگ سهم ۲۵ درصدی را در بازار هند دارد . شیائومی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ توانسته است رشد فروش گوشی های هوشمند سری ردمی و می خود را در کشور هند ۱۵۵ درصد افزایش دهد که به بیش از ۹ میلیون واحد می رسد . بعد از شیائومی به ترتیب برند اوپو و ویوو در رتبه های سوم و چهارم پرفروش ترین گوشی های هوشمند در کشور هند قرار گرفته اند .

با توجه به تحلیلی که شرکت کانالیز انجام داده است ، گسترش محصولات شیائومی در کشور هند بافزایش داشته است . شیائومی در این کشور موفق به فروش زیادی از محصولات خود از جمله ردمی نوت ۵ ، ردمی نوت ۵ پرو و ردمی ۵A شده است . طبق آماری که از فروش محصولات شیائومی بدست آمده است ، گوشی شیائومی ردمی ۵A که ارزان ترین مدل در بین گوشی های توزیع شده در هند می باشد حدود ۳٫۵ میلیون دستگاه در سه ماه به فروش رسیده است . در مقایسه با پرفروش ترین محصول سامسونگ در هند ، گوشی گلکسی جی Nxt تنها ۱٫۵ میلیون دستگاه در سه ماه پایانی به فروش رفته است .

شرکت شیائومی قصد دارد در پای خود را فراتر از این بگذارد ، شیائومی با استراتژی ای که در بخش موبایل گرفته است در بخش تلویزیون نیز وارد شود ، این اقدام شیائومی می تواند شرکت های ال جی و سامسونگ را در بازار دچار مشکل کند . شرکت های دیگری در چین مانند لنوو و … از تولیدکنندگان کشور چین می باشند ولی با کاهش فروش روبه رو هستند ، شرکت شیائومی در قیمت گذاری پایین و کیفیت خوب محصولات خود توانسته است رقبای خود را در بازار جهانی پشت سر بگذارد و این روند ادامه دارد .

منبع gsmarena


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست