گوگل فایبر سرویس اینترنت را در شهری با سرعت دانلود 20 گیگابیت بر ثانیه را آزمایش کرد

اینترنت 20 گیگابیتی

گوگل فایبر در حال آزمایش سرویس جدیدی است که سرعت دانلود 20 گیگابیت بر ثانیه را به خانه ای در کانزاس سیتی(ایالت متحده آمریکا) ارائه می دهد و آن را نقطه عطفی در مسیر ارائه اینترنت متقارن 100 گیگابیت بر ثانیه می داند. این شرکت اعلام کرد که در آینده نزدیک سطوح چند گیگابیتی جدیدی نیز ارائه خواهد کرد. دینی جین مدیرعامل شرکت گوگل فایبر در بیانیه ای اعلام کرد: “قبلاً از ما می پرسیدند “چه کسی به سرویس اینترنت گیگابیتی نیاز دارد؟” امروز دیگر جای سوال نیست.

به نظر می‌رسد تمامی ارائه دهندگان بزرگ اینترنت در امریکا  به ارائه سرویس اینترنت چند گیگابیتی تمایل زیادی نشان داده اند. برخی از ارائه‌دهندگان در حال حاضر محصولات 2، 5، 8، حتی 10 گیگابیتی را ارائه می‌دهند. گوگل فایبر که یکی از شرکت های زیر مجموعه آلفابت است اخیراً شروع به فروش سرعت دانلود 2 گیگابیت در ثانیه با آپلود 1 گیگابیت بر ثانیه به قیمت 100 دلار کرده است. این شرکت مدت ها است که در کنار آن سرعت متقارن 1 گیگابیت بر ثانیه با قیمت 70 دلار در ماه به فروش می رساند.

جین نوشت: “در ماه های آینده، ما سرویس های چند گیگابیتی خود را به طور چشم گیری گسترش خواهیم داد. اینها نقاط عطف حیاتی در سفر ما به اینترنت متقارن 100 گیگ خواهند بود.”

جین اعلام کرد: گوگل فایبر بیشتر از آنچه فکر می کنید به این هدف نزدیک است. در این ماه، ما آزمایش خود را از آزمایشگاه خارج کردیم و وارد خانه کردیم، با اولین آزمایش کننده مورد اعتماد خود، نیک ساپوریتو، رئیس استراتژی تجاری فایبر شروع کردیم.” جین یک اسکرین شات از آزمایشی در خانه ساپوریتو در کانزاس سیتی ارائه کرد که سرعت دانلود 20.2 گیگابیت بر ثانیه را نشان می داد.

منبع arstechnica

نرم افزار حسابداری
اپل تامین کنندگان خود را از چین خارج می کند

اپل از تامین کنندگان خود خواست که برای انتقال تولید به خارج از چین برنامه ریزی کنند

سهم مرورگر اج در بازار مرورگرها افزایش یافت

سهم مایکروسافت اج در بازار مرورگرها از 11 درصد عبور کرد

اهداف حسابداری اجتماعی

حسابداری اجتماعی چیست

اخراج کارکنان گوگل آلفابت

گوگل در حال آماده شدن برای اخراج 10000 نفر از کارکنان خود است

نقص امنیتی گوشی های اندرویدی

گوگل و دیگر سازندگان گوشی های اندروید نقص های امنیتی را اصلاح نکرده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست