گوگل استدیوهای بازی سازی خریداری می کند

در اوایل سال جاری ، شایعاتی در مورد بازی های ویدئویی با نام یتی (Yeti) از شرکت گوگل منتشر شد . همانند انویدیا جی فورس ناو (Nvidia Geforce ) و سایر پلتفرم ها که به کاربران این امکان را می دهند به وسیله این سرویس ها و با کمک سخت افزارهای ضعیف که بر بستر اینترنت می باشند بتوانند به انجام بازی های مدن بپردازند . روز گذشته وب سایت Kotaku شایعات قبلی را تائید کرده و جزئیات جدیدتری را در باره پروژه گوگل منتشر کرده است .

بر اساس اطلاعات منتشر شده وب سایت کوتاکو ، پلتفرم گوگل در کنار سخت افزار مخصوص در حال توسعه می باشد . با توجه به اینکه این پروژه نیازی به سخت افزار گران قیمت ندارد ، به احتمال بسیار زیاد با قیمت بسیار پایینی عرضه خواهد شد . گفته می شود کروم کست های موجود با بروزرسانی می توانند با سرویس گوگل در نقش سخت افزار برای کاربران مورد استفاده قرار بگیرد . فردی که با این پروژه آشنایی دارد می گوید:

(( تصور کنید بازی وینچر ۳ را در یکی از زبانه های گوگل کروم بازی کنید ))

با این حال ، موفقیت پلتفرم های گیمینگ به عناوین بازی هایی است که ارائه می شود . بر اساس گزارشات بدست آمده ، شرکت گوگل نه تنها با توسعه دهندگان بازی های ویدئویی در حال مذاکره می باشد ، بلکه در فکر خرید استدیوهای بازی سازی نیز می باشد . در حال حاضر اطلاعاتی در مورد عرضه Yeti  مشخص نشده است . معمولا گوگل رویدادها خود را در مراسمی رسمی در ماه اکتبر برگزار می کند و به احتمال بسیار زیاد در این مراسم اطلاعات بیشتری در مورد پروژه Yeti بدست آوریم .

منبع androidpolice

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست