پیکسل بوک گوگل با نمایشگر ۴K و ۸ گیگابایت رم معرفی شد

گوگل در سال گذشته ، گوشی های هوشمند خود را با نام های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال معرفی کرد ، اما در همان روز آخرین و قوی ترینکروم بوک پیکسل بوک خود را معرفی کرد . در حالی که چندین ماه از آخرین مراسم رویداد گوگل Google گذشته است ، به نظر می رسد جزئیات جدیدی کشف شده است که سر نخ های در مورد جانشین بعدی پیکسل بوک Pixelbook منتشر شده است .
با توجه به افرادی که توسعه دهندگان XDA هستند ،بسیاری از دستگاه های Choromebook مختلفی وجود دارند که مورد بررسی قرار گرفته اند . اما این تیم در نهایت سه گزینه و نامزدهای نهایی را معرفی  کرده اند که یکی از آن ها می تواند کروم بوک پیکسل گوگل باشد . کروم بوک جدید گوگل با کد نام اطلس (Atlas) توسط یک پردازنده کبی لیک اینتل و با حافظه رم ۸ گیگا بایتی
و بدون اسلات کارت حافظه SD است .

به طور طبیعی ، با ترکیب و ادغام اطلاعاتی که بدست آوردیم و اطلاعاتی که در مورد پیکسل بوک در اختیار داریم ، می توانیم در مورد مشخصات پیکسل بوک جدید گوگل حدس بزنیم . از دیگر مشخصات پیکسل بوک جدید گوگل ، نمایشگر با کیفیت ۴K و به احتمال زیاد با نورپس زمینه صفحه کلید و همچنین دکمه گوگل اسیستنت بصورت فیزیکی در دستگاه مجهز خواهد شد . در محصول جدید گوگل ، صفحه نمایش و حافظه رم دستگاه ارتقا داده شده است ، اما درگاه ورودی حافظه کارت جانبی SD حذف شده است .  همچنین دکمه فیزیکی گوگل اسیستنت در این دستگاه را نمی توان نادیده گرفت .

با این حال ، شرکت گوگل در پاییز امسال از محصول جدید خود رونمایی خواهد کرد و تمام اطلاعات و مشخصات دستگاه جدید خود را در اختیار بازدید کنندگان قرار خواهد داد  ، خوشبختانه لازم نیست مدت زمان زیادی صبر کنیم تا از اطلاعات سخت افزاری پیکسل بوک جدید گوگل مطلع شویم .

منبع neowin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست