پهپاد ماویک ۲ محصول جدید دی جی آی

شرکت چینی دی جی آی  (DJI) ، یکی از موفق ترین تولید کنندگان پهپاد در دنیا شناخته می شود و محصولات جذابی را به بازار جهانی ارائه کرده است . دی جی آی قرار بود محصول جدید خود  یعنی ماویک ۲ (Mavic 2) را در تاریخ ۱۸ ژانویه معرفی کند ، اما این رویداد به طور غیر منتظره ای به تعویق افتاد و در حال حاضر خبری از زمان معرفی ماویک ۲ نیست . اما در روز گذشته یک فروشگاه انگلیسی با نام Argos تصاویر جدیدی از محصول جدید دی جی آی منتشر کرده است که نام این محصول در تصاویر فاش شده است . در تصاو.یر منتشر شده مشخص شده است ماویک ۲ در دو نسخه ماویک زوم و ماویک پرو عرضه خواهد شد .

هفته گذشته کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری از کاتالوگ محصولات جدید دی جی آی منتشر کردند . توضیحاتی که در کاتالوگ در مورد قابلیت های پهپاد ماویک ۲ آمده است ، محصول جدید دی جی آی با ابعاد کوچک و با قابلیت فیلمبرداری با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل و با مدت زمان ۳۱ دقیقه و با سرعت ۶۴ کیلومتر بر ساعت می تواند پرواز کند و همچنین ویدئوهای خود را بدون افت کیفیت تا فاصله ۸ کیلومتری می تواند ارسال کند .همچنین ماویک ۲ مجهز به سنسور همه جانبه برای محافظت از برخورد با مانع می باشد .

نسخه زوم پهپاد ماویک ۲ دارای زوم دوبرابر ۲x می باشد و قادر به زوم ۲۴ تا ۲۸ میلیمتری است و همچنین به تکنولوژی دالی زوم نیز مجهز می باشد . اما پهپاد ماویک ۲ نسخه پرو مجهز به سنسور CMOS یک اینچی و دوربین هسل بلاد (Hasselblad) می باشد .شرکت دی جی آی در سال گذشته موفق شد بخش زیادی از سهام شرکت هسل بلاد را خریداری کند .

رسانه DroneDJ در گزارشی ارائه داده است دی جی آی یک نسخه اینترپرایز از ماویک ۲ در یک سایت آلمانی مشاهده شده است ، این نسخه احتمالا در کاربردهایی در کسب و کار مورد استفاده قرار خواهد گرفت . در این تصاویر منتشر شده می توانید تصویر کلی از ماویک ۲ را مشاهده کنید ، در حال حاضر مشخصاد دیگری از قابلیت ها و قیمت این دستگاه منتشر نشده . با توجه به اینکه کاتالوگ محصولات دی جی آی منتشر است ، نشان می دهد زمان معرفی محصولات جدید دی جی آی بسیار نزدیک است .

منبع petapixel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست