پردازنده های کرین در انحصار محصولات شرکت هواوی خواهند ماند

پردازنده های اختصاصی هواوی که با برند کرین شناخته می شوند ، در انحصار محصولات این شرکت باقی خواهند ماند . چندین ماه پیش گزارشی منتشر شده بود که شرکت هواوی قصد دارد بازار پردازنده های خود را با دیگر تولیدکنندگان همکاری کند و محصولاتشان را بر پایه پردازنده های کرین عرضه کنند تا با این روش با سامسونگ در رقابت باشد . با این حال شرکت هواوی با شرکت در کنفرانس جهانی تحلیلگران ، شرکت هواوی این شایعات را رد کرد و تائید کرد که فعلا هیچ برنامه ای برای گسترش بازار پردازنده های خود با سایر برند ها ندارد .

در حال حاضر پردازنده های اختصاصی هواوی (کرین) یک مزیت بسیار بزرگی برای بهینه سازی محصولات این شرکت می باشد . هواوی می تواند هر محصولی را با پردازنده های اختصاصی خود بهینه سازی کند ، همچنین این شرکت نمیخواهد ریسک از دست دادن محبوبیت خود را نسبت به رقبای دیگر از دست بدهد . شرکت هواوی به راه خود برای استفاده از پردازنده های اختصاصی خود در گوشی های هوشمند تحت برند هواوی و آنر ادامه خواهد داد . اما تمام محصولات این شرکت با پردازنده های اختصاصی کرین مجهز نمی شوند بلکه محصولات پایین رده این شرکت مجهز به پردازنده های کوالکام و مدیاتک می شوند .

اما اگر از بحث پردازنده های هواوی خارج شویم ، هواوی در کنفرانس جهانی تحلیل گران در گزارش خود اضافه کرد ; این شرکت در مورد طراحی محصولات خود با بریدگی صفحه نمایش در قسمت بالایی همانند گوشی آیفون ۱۰ ادعا میکنند که ما از سالیان پیش به این موضوع متمرکز شده بودیم ولی در نهایت تصمیم گرفتیم محصولات خود را با همان نمایشگرهای معمولی نسبت تصویر ۹ به ۱۶ تولید کنیم . با این حال این شرکت عنوان کرد که در آینده دیگر همچین اشتباهاتی را از هواوی نخواهید دید و ما باهوش تر و شجاع تر از قبل به راه خود ادامه خواهیم داد .

منبع phonearena


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up