ویژوال استودیو کد به محیط پیش فرض توسعه در فیسبوک تبدیل می شود

ویژال استودیو کد

هفته ی گذشته فیس بوک اعلام کرد که ویرایشگر کدهای زبان برنامه نویسی «ویژوال استودیو کد» مایکروسافت را به عنوان محیط توسعه ی پیش فرض خود در داخل شرکت انتخاب کرده است. فیس بوک پیش از مهاجرت به ویژوال استودیو کد از محیط توسعه ی Nuclide استفاده می کرد. اکنون فیسبوک در حال انتقال عملکرد از Nuclide به ویژوال استودیو کد و همچنین ساخت افزونه هایی برای بهبود روند توسعه ی فیسبوک می باشد.

حتی اگر توسعه دهندگان فیسبوک ویرایشگر کد ویژوال استودیو کد را در سیستم های خود نصب کنند، بسیاری از مراحل توسعه ی فیسبوک به طور مستقیم بر روی سرورهای جداگانه ای انجام می شود. بنابر این، VS Code باید به روشی یکپارچه به کدهای روی سرورها دسترسی پیدا کند.

برای توسعه این نیاز، فیسبوک راهکاری برای توسعه ی از راه دور داخلی را برای ویژووال استودیو کد ایجاد کرده است. فیسبوک اعلام کرد که این برنامه را با استفاده از افزونه های توسعه از راه دور خود را با مایکروسافت به اشتراک خواهد گذاشت و همچنین به مایکروسافت کمک می کند پسوندهای توسعه از راه دور بومی را برای VS Code بهبود بخشد.

برای کمک به مایکروسافت در ارائه ی محصولات خود، ما از طریق تجربه و تخصص خود در زمینه ی پشتیبانی توسعه ی از راه دور در Nuclide استفاده خواهیم کرد. اکنون مایکروسافت توانسته است ریموت قدرتمندی را برای توسعه ی از راه دور ایجاد کند، و اینباعث شده است تا ما محیط توسعه ی Nuclide را کنار بگذاریم. ما همچنین خوشحال هستیم که قابلیت توسعه ی از راه دور مایکروسافت به عنوان برنامه های افزودنی برای هر کسی که می خواهد از ویژوال استودیو کد استفاده کند در دسترس خواهد بود.

اکنون که ویژوال استودیو کد به بخشی از آینده ی توسعه ی فیس بوک تبدیل شده است و در آینده شاهد این خواهیم بود که شرکت های بزرگ دیگری به ویژوال استودیو مهاجرت خواهند کرد.

منبع mspoweruser

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up