ویندوز ۱۰ موبایل در آوریل ۲۰۱۸ بروزرسانی می شود

در روز گذشته وب سایت پشتیبانی محصولات مایکروسافت بروز رسانی های جدیدی را دریافت کرده است و در بین لیست بروزرسانی های فصل بهار بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل درماه آوریل سال جاری (۲۰۱۸) دیده می شود . در سایت پشتیبانی مایکروسافت آمده است :

دریافت بروزرسانی سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل

زمانی که بروزرسانی سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس قرار بگیرد ، سیستم عامل ویندوز به صورت خودکار این بروزرسانی را دریافت و نصب می کند . بروز رسانی فصل بهار شامل ویژگی های جدید و همچنین سیستم عامل گوشی بهبود می یابد و عملکرد خوبی پیدا می کند .

همچنین کاربران می توانند بصورت دستی اقدام به آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل خود کنند ، برای اینکار کاربران ابتدا باید به لیست برنامه ها رفته سپس گزینه تنظیمات و در نهایت به قسمت بروزرسانی و امنیت و در هایت بروز رسانی موبایل و در نهایت لیست بروز رسانی های دستگاه خود را چک کنند . توجه داشته باشید ، در زمان بروزرسانی ممکن است برای هر سازنده ای ، مدل و یا کشور ، اوپراتور و سرویس دهنده بخواهد محدودیت های سخت افزاری و سایر محدودیت ها را اعمال کند .

در هر حال میتوانید به صفحاتی که می توانند بروزرسانی آوریل ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ را ارائه میکنند بروید ، متوجه می شوید که نام هیچ دستگاه موبایلی در لیست بروزرسانی ها موجود نمی باشد . در هر حال باید منتظر ماند تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد ، مایکروسافت در کنفرانس پیش رو اگر در مورد آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل صحبت نکند به احتمال زیاد بروزرسانی منتشر نمی شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست