نقشه راه لنزهای نیکون باری مانت Z به روز شد

لنزهای نیکون برای مانت Z

در اواخر سال ۲۰۱۸ شرکت های بزرگ نیکون و کانن از دوربین های سری Z و سری R فول فریم بدون آینه خود رونمایی کردن. پیش از این دو شرکت ، سونی بازار دوربین های بدون آینه را تسخیر کرده بود و فروش فوق العاده ای را کسب کرد.با این حال ، شرکت های Canon و Nikon باید برای دوربین های جدید خود لنزهای مخصوص مانت آن را طراحی کنند.
روز گذشته شرکت نیکون نقشه ی راه به روز شده لنزهای مانت بدون آینه سری Z را منتشر کرد. پیش از این نقشه راه لنزهای نیکون منتشر شده بود اما این نقشه با تغییرات جزئی که در ماه اوت ۲۰۱۸ منتشر شده بود ، می باشد.

در نقشه راه جدید مشخص شده است که ، لنزهای ۲۰ میلیمتری f/1.8 و ۵۰ میلیمتری f/1.2 و لنزهای ۱۴-۲۴ میلیمتری f/2.8 در سال ۲۰۲۰ راهی بازار خواهند شد. اما در نقشه راهی که قبلا منتشر شده بود لنز ۲۴ میلیمتر f/1.8 در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد ، اما در این لیست مشخص شده است این لنز زودتر از برنامه قبلی و در سال جاری معرفی می شود.

نقشه راه لنزهای نیکون سری Z

همچنین ، نیکون علاوه بر این محصولاتی که تا سال ۲۰۲۱ قرار بود راهی بازار کند ، یک عدد از آن هارا کاهش داده است که تعداد آن ها در سال ۲۰۲۱ از ۸ به ۷ عدد لنز خواهد رسید.

منبع dpreview

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست