نقشه راه لنزهای نیکون باری مانت Z به روز شد

لنزهای نیکون برای مانت Z

در اواخر سال ۲۰۱۸ شرکت های بزرگ نیکون و کانن از دوربین های سری Z و سری R فول فریم بدون آینه خود رونمایی کردن. پیش از این دو شرکت ، سونی بازار دوربین های بدون آینه را تسخیر کرده بود و فروش فوق العاده ای را کسب کرد.با این حال ، شرکت های Canon و Nikon باید برای دوربین های جدید خود لنزهای مخصوص مانت آن را طراحی کنند.
روز گذشته شرکت نیکون نقشه ی راه به روز شده لنزهای مانت بدون آینه سری Z را منتشر کرد. پیش از این نقشه راه لنزهای نیکون منتشر شده بود اما این نقشه با تغییرات جزئی که در ماه اوت ۲۰۱۸ منتشر شده بود ، می باشد.

در نقشه راه جدید مشخص شده است که ، لنزهای ۲۰ میلیمتری f/1.8 و ۵۰ میلیمتری f/1.2 و لنزهای ۱۴-۲۴ میلیمتری f/2.8 در سال ۲۰۲۰ راهی بازار خواهند شد. اما در نقشه راهی که قبلا منتشر شده بود لنز ۲۴ میلیمتر f/1.8 در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد ، اما در این لیست مشخص شده است این لنز زودتر از برنامه قبلی و در سال جاری معرفی می شود.

نقشه راه لنزهای نیکون سری Z

همچنین ، نیکون علاوه بر این محصولاتی که تا سال ۲۰۲۱ قرار بود راهی بازار کند ، یک عدد از آن هارا کاهش داده است که تعداد آن ها در سال ۲۰۲۱ از ۸ به ۷ عدد لنز خواهد رسید.

منبع dpreview

Nikon Z Lens, کانن, مانت Z, نقشه راه لنزهای نیکون, نیکون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up