موتور جستجوی Picular برای طراحان گرافیک

روز گذشته ابزار جدید طراحان گرافیک با نام Picular معرفی شد ، این ابزار به طراحان گرافیک کمک می کند تا رنگ متناسب خود را جستجو کنند . این ابزار از جستجوی تصویری گوگل برای نمایش رنگ ها استفاده می کند . پیکالر ، نوعی متور جستجوی رنگ ها می باشد ، کاربران و طراحان گرافیک می توانند با وارد کردن کد مربوط به رنگ مورد نظر در قسمت نوار جستجوی این ابزار ، به رنگ های مربوط به آن کد رنگ دست پیدا کنند . ابزار جستجوی پیکالر (Picular)  از موتور جستجوی Google استفاده می کند و به نوعی قابلیت Color Picker (برگزیننده ی رنگ )  را مبتنی بر اینترنت را برای کاربران ارائه می دهد .

به عنوان مثال : اگر شما در نوار جستجوی پیکالر کلمه ( بیابان) را جستجو کنید ، این ابزار ابتدا ۲۰ نتیجه تصاویر اول جستجوی گوگل را مورد بررسی قرار می دهد و بیشترین رنگ هایی را که در جستجو تکرار شده است را در قالب طرح کاشی برای شما به نمایش در می آورد . رنگ هایی که در نتیجه جستجو برای نمایش مشاهده می شود را می توان با کلیک کردن روی هر کاشی ، کد رنگ RGB مربوط به رنگ انتخاب شده در حافظه کامپیوتر ذخیره می شود و به راحتی می توانید کد رنگ مربوطه را در پروژه خود استفاده کنید.y

ابزار Pcular ، یک روش سریع و بسیار راحتی برای بدست آوردن ایده های جدید رنگی است تا از نتایج بدست آمده برای طرح های خود استفاده کنید . همچنین می توانید در این ابزار از نتایج جستجوهای مختلفی استفاده کنید و با راحتی نتایج جستجوی خود را مشاهده کنید . برای شروع می توانید کلماتی مانند  peace ” صلح ” ، Dreamy ” رویایی ” و Desire به معنای میل را جستجو کنید و رنگ های متناسب با کلماتی که جستجو کردید رنگ ها را برای شما به نمایش در می آورد .

ابزار جستجوی رنگ Picular توسط یک شرکت سوئدی طراحی دیجیتالی با نام Future memories تولید شده است . بر اساس پزارش منتشر شده از این شرکت ، ۱۵ هزار نفر از این ابزار به صورت آزمایشی استفاده می کنند تا رنگ های مورد نظر خود را برای موضوعات خود پیدا کنند . البته برای اینکه بتوانید رنگ مناسبی برای پروژه خود انتخاب کنید ، باید خلاقیت در طراحی و زیبا شناسی را داشته باشید و ابزار پیکالر فقط دستیابی به رنگ مورد نظر را سریعتر می کند .

ین ابزار را می توانید از اینجا مشاهده کنید

منبع fastcompany

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست