موتورولا نسخه جدید گوشی زد ۳ را در سال جاری معرفی نمی کند

شرکت موتورولا اخیرا محصول جدید خود را با نام موتو Z3 در شهر شیکاگو به طور رسمی معرفی کرد . این شرکت در توئیتر رسمی خود اعلام کرد که در معرفی نسخه مقاوم در برابر ضربه برای این گوشی با شکست مواجه شده است . بر همین اساس این موتورولا در سال جاری هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه مقاوم موتو زد ۳ ندارد . در حال حاضر شرکت موتورولا سال جاری را با دو مدل گوشی سری زد ۳ به پایان خواد رساند ، گوشی موتو زد ۳ پلی تقریبا در  ماه گذشته به بازار عرضه شد و نسخه معمولی موتو زد دو ماه پیش معرفی شد .

عدم عرضه نسخه مقاوم موتو زد ۳ می تواند دلایل زیادی را به همراه داشته باشد ، یکی از دلایل مهم می تواند پایین بودن فروش نسخه های فورس در بارابر فروش نسخه های اصلی در گذشته باشد . اما دلیل دیگری برای بازار یابی این محصولات عنوان شده است ، در حال حاضر موتورولا محصول جدید خود را که در ۳ مدل راهی بازار کرده است می تواند موجب سردرگمی کاربران شود ، چون بسیاری از کاربران نمی توانند سیاست نام گذاری محصولات موتورولا را درک کنند چون با محصولات گذشته این شرکت آشنایی ندارند .

بدیهی است که شرکت موتورولا تصمیم به کاهش تعدادی یکی از نسخه های خود کند تا مشکل فروش و بازاریابی رفع شود ، تا سال آینده مشخص می شود که موتورولا نسخه مقاوم موتو زد ۳ را با چه نامی راهی بازار خواهد کرد و یا به احتمال زیاد با نام موتو زد فورس راهی بازار کند .

منبع theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست