مشخصات ساعت هشومند هواوی TalkBand B5

بر اساس آمارهای بدست آمده گجت های پوشیدنی دیگر مانند سال های گذشته طرفدار ندارند ، ولی برخی از شرکت ها هستند که در گجت های پوشیدنی سرمایه گذاری می کنند و جدیدترین محصولات خود را در این زمینه معرفی می کنند . شرکت چینی هواوی یکی از این شرکت ها است که نه تنها ساعت های هوشمند خود را توسعه داده و روانه بازار می کند بلکه گجت های بندی هوشمند را نیز مانند دیگر محصولات خود تولید می کند .

در حال حاضر زمان زیادی از معرفی ساعت هوشمند TalkBand B3 سپری شده است ، به نظر می رسد زمان آن رسیده که جایگزین این ساعت را معرفی کند .

ایوان بلاس ، این فرد مشهور که اطلاعات محصولات شرکت ها را فاش می کند ، اخیرا در توئیتی اطلاعاتی از TalkBand B5 منتشر کرده است . آن طور که به نظر می رسد ساعت هوشمند جدید هواوی شباهت بسیار زیادی با نسل قبلی این ساعت یعنی TalkBand B3 دارد . با توجه به اینکه اطلاعات بیشتری از این افشاگری بدست نیامده است ، ولی به احتمال بسیار زیاد ساعت جدید هواوی با بهبود های قابل توجهی معرفی خواهد شد .

برای بسیاری از شما محصولات TalkBand  آشنا به نظر نمی رسد ، باید بدانید ساعت های هوشمند هواوی شباهت بسیار زیادی به محصولات به ساعت های تناسب اندام دارند ، ولی طراحی منحصر به فردی دارند . مشخصات اصلی این ساعت ، نمایشگر اولد ، جدا شدن دستبند این ساعت و استفاده به عنوان هدست بلوتوثی استفاده کنید .

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از ساعت هوشمند هواوی TalkBand B5 بدست نیامده است . به احتمال بسیار زیاد ساعت جدید هواوی قیمت چندان بالایی نخواهد داشت .

منبع neowin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست