مایکروسافت گوشی اندرویدی عرضه خواهد کرد

با لغو شدن ادامه پروژه ی سرفیس فون به دلایل نامعلوم ، پیش بینی می شود شرکت بزرگ مایکروسافت در فکر ارائه گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشد . گوشی اندرویدی مایکروسافت از اپلیکیشن های اندرویدی این شرکت و همچنین خدماتی که مایکروسافت ارائه کرده است استفاده خواهد کرد . ولی تمام اپلیکیشن های اندرویدی مایکروسافت در حال حاضر در فروشگاه اپلیکیشن اندروید گوگل موجود می باشد .

در حال حاضر اولین نشانه های عرضه گوشی اندرویدی مایکروسافت ، با شایعه ی جدیدی که یکی از کارمندان فروشگاه مایکروسافت منتشر کرد بدست آمده است . کارمند مایکروسافت شایعه ای منتشر کرد که مایکروسافت به زودی یک گوشی اندرویدی با برند مایکروسافت ارائه خواهند داد .

البته مایکروسافت در حال حاضر گوشی های هوشمند اندرویدی دیگر تولید کنندگان را در فروشگاه خود به فروش می رساند ، به احتمال زیاد مایکروسافت با عرضه گوشی اندرویدی خود دیگر فروش گوشی های اندرویدی دیگر تولید کنندگان را در فروشگاه خود متوقف خواهد کرد . البته توجه کنید که مایکروسافت با ارائه ی گوشی اندرویدی می تواند تمام خدمات و محصولات اداری خود را به همراه گوشی اندرویدی خود به فروش برساند ، راهکاری که ممکن است مورد توجه دیگر شرکت های تجاری قرار بگیرد .

البته ، کارکنان مایکروسافت به هیچ وجه از برنامه های مخفی مایکروسافت آگاهی ندارند و اکثر این اطلاعات از طریق آموزش و پشتیبانی بدست بیاید . این اطلاعات معمولا زمانی بدست می آید که زمان ارائه محصول نزدیک است . با توجه به اطلاعات بدست آمده با گذشت زمان به زودی مشخص خواهد شد که آیا ای ن شایعات واقعیت خواهند داشت یا خیر .

منبع mspoweruser

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست