مایکروسافت نرم افزار Outlook را برای iOS عرضه می کند ، اما فضا محدود است

Outlookشرکت مایکروسافت برنامه Outlook  را به پروژه ی آفیس اینسایدر (Office Insider) اضافه کرده است . تا روز گذشته ، اعضای برنامه بتا فقط قادر بودند نسخه های اولیه ی Power Point , Excel , word و OneNote را آزمایش کنند . اما از امروز ، آن ها قادر هستند برنامه Outlook را هم تست کنند .

با این حال ، در اطلاعیه ای که مایکروسافت منتشر کرده است ، به فضای محدود این سرویس اشاره دارد . بر همین اساس ، همه کاربران Office Insider نمی توانند به نسخه ی بتای Outlook در iOS دسترسی داشته باشند . در شروع کار ، تمام کسانی که می خواهنند این برنامه را امتحان کنند ، ابتدا باید در برنامه ثبت نام کنند و امیدوار باشند که مایکروسافت آن ها را انتخاب میکند

کاربرای برای شرکت در برنامه Office Insider ابتدا باید اپلیکیشن App TestFlight را از طریق اپ استور (App Store) نصب کنند و سپس دستورالعمل های مایکروسافت را دنبال کنند . همچنین لازم به ذکر است که اگر نسخه ی بتا را از طریق آفیس اینسایدر نصب کرده اید ، نمی توانید از نسخه ی پایدار برنامه استفاده کنید ، بنابر این ابتدا باید نسخه بتا را حذف کنید .

با ثبت نام در Outlook برای برنامه بتای iOS تضمین نمی کند که شما بتا را دریافت می کنید ، زیرا ممکن است فضای محدودی در نرم افزار در دسترس باشد . اما مایکروسافت به شما اطلاع می دهد که آیا شما به عنوان تست کننده بتا پذیرفته شده اید یا نه .

منبع phonearena

, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست