مایکروسافت داشبورد اطلاع رسانی باگ های ویندوز ۱۰ ایجاد می کند

بروزرسانی ویندوز 10

مایکروسافت پس از بروز رسانی ای که در ماه اکتبر برای ویندوز ۱۰ ارائه داد ، دچار دردسرهای بزرگی شد ، کاربران در گزارش های خود اختلالی ذر سیستم صوتی دستگاه خود مشاهده کردند و مایکروسافت تصمیم گرفت از ادامه انتشار این نسخه از ویندوز چلوگیری کند تا کاربران کمتری دچار اختلال شوند . در حال حاضر مایکروسافت مجبور شده است تا این اختلالات و باگ ها را در ویندوز ۱۰ به رسمیت بشناسد ، بر همین اساس برای جلوگیری از صدمات ناشی از این باگ ها داشبوردی برای اطلاع رسانی کاربران درباره این مشکلات ایجاد کرده است . کاربران می توانند به وسیله ی این داشبورد به مشکلات خود رسیدگی کنند و مایکروسافت اطمینان داده است که پشتیبانی خواهد کرد .

این برنامه جدید مایکروسافت در قالب یک پست در وبلاگ مایکروسافت اعلام شده است ، گفته است : ما قصد داریم یک داشبورد وضعیت به روزرسانی ویندوز را از سال آینده راه اندازی کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد مشکلاتی که پس از به روزرسانی ممکن است رخ دهد اطلاع رسانی شود .در این داشبورد ، مایکروسافت فهرستی از مشکلات همگانی و گزارش شده ای که در به روز رسانی ویندوز ۱۰ به وجود آمده است را قرار می دهد و همچنین کاربران در این صفحه می توانند مشاهده کنند که مایکروسافت برای حل کردن این مشکلات در چه مرحله ای قرار دارد .

داشبورد حل کردن مشکلات ویندوز 10همچنین کاربران می توانند با بروز هر مشکل جدیدی ، به راحتی متوجه شوند که آیا مشکلی که بوجود آمده است مایکروسافت آن را تایید می کند و برای حل کردن آن اقدام خواهد کرد یا خیر . در حالت اول کاربران می توانند پس از بروز مشکل انتظار بکشند تا مایکروسافت مشکل موجود را حل کند ، اما متاسفانه در حالت دوم مایکروسافت اعلام کرده است که خود کاربر برای حل آن مشکل باید تلاش کند .

منبع mspoweruser

Windows 10, داشبورد مشکلات ویندوز 10, ویندوز 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up