مایکروسافت اج با به روز رسانی نوار کناری منتشر شد

مرورگر اج

مایکروسافت در روز گذشته نسخه جدید مرورگر اج 107 را برای تمامی کاربران منتشر کرده است. آخرین نسخه مرورگر اج برای دانلود در ویندوز، macOS و لینوکس در دسترس است و تنها یک تغییر قابل توجهی در آخرین نسخه مشاهده میشود.

بر اساس شواهدی که منتشر شده است نوار کناری این مرورگر به روز رسانی شده است. نوار کناری یک ویژگی است که به شما امکان می دهد به ابزارهای مختلف بهره وری در کنار صفحه باز شده دسترسی داشته باشید. همچنین امکان مشاهده دو وب سایت در یک پنجره Edge و پین کردن یک صفحه خاص برای در دسترس نگه داشتن آن در هر برگه را فراهم می کند.

چه چیزی در مرورگر مایکروسافت اج 107 جدید است؟

نوار کناری مایکروسافت اج به کاربران امکان می دهد به ابزارهای بهره وری در کنار پنجره مرور خود دسترسی داشته باشند. مشتریان سازمانی میتوانند از خدمات Search، Discover، Office.com و Outlook استفاده کنند. همچنین مدیران می توانند با استفاده از خط مشی های HubsSidebarEnabled، ExtensionInstallBlockList و ExtensionInstallForceList، دسترسی ها را کنترل کرده و نوار کناری مایکروسافت اج را پیکربندی کنند.

شناسه برنامه افزودنی برای هر برنامه نوار کناری را می‌توانید در edge://sidebar-internals اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر، به مدیریت نوار کناری درمایکروسافت اج مراجعه کنید. سیاست جدید برای انعطاف پذیری بیشتر در راه اندازی مایکروسافت اج می باشد و  خط مشی RestoreOnStartupUserURLsEnabled به کاربران این امکان را می دهد که URL های خود را اضافه و حذف کنند تا هنگام راه اندازی مرورگر اج باز شوند و در عین حال لیست اجباری سایت های مشخص شده توسط سرپرست را حفظ کنند.

می‌توانید فهرستی از خط‌مشی‌های جدید و منسوخ شده مرورگر اج 107 را در اسناد رسمی در وب‌سایت مایکروسافت بیابید. مرورگر به طور خودکار خود را به روزرسانی میشود، اما می توانید به طور دستی edge://settings/help آن را به روز کنید.

منبع neowin

نرم افزار حسابداری
مایکروسافت به دنبال خرید اکتیویژن

رئیس مایکروسافت: ادغام با اکتیویژن به نفع گیمرها است

اپل تامین کنندگان خود را از چین خارج می کند

اپل از تامین کنندگان خود خواست که برای انتقال تولید به خارج از چین برنامه ریزی کنند

سهم مرورگر اج در بازار مرورگرها افزایش یافت

سهم مایکروسافت اج در بازار مرورگرها از 11 درصد عبور کرد

اهداف حسابداری اجتماعی

حسابداری اجتماعی چیست

اخراج کارکنان گوگل آلفابت

گوگل در حال آماده شدن برای اخراج 10000 نفر از کارکنان خود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست