مایکروسافت اج با به روز رسانی نوار کناری منتشر شد

مرورگر اج

مایکروسافت در روز گذشته نسخه جدید مرورگر اج 107 را برای تمامی کاربران منتشر کرده است. آخرین نسخه مرورگر اج برای دانلود در ویندوز، macOS و لینوکس در دسترس است و تنها یک تغییر قابل توجهی در آخرین نسخه مشاهده میشود.

بر اساس شواهدی که منتشر شده است نوار کناری این مرورگر به روز رسانی شده است. نوار کناری یک ویژگی است که به شما امکان می دهد به ابزارهای مختلف بهره وری در کنار صفحه باز شده دسترسی داشته باشید. همچنین امکان مشاهده دو وب سایت در یک پنجره Edge و پین کردن یک صفحه خاص برای در دسترس نگه داشتن آن در هر برگه را فراهم می کند.

چه چیزی در مرورگر مایکروسافت اج 107 جدید است؟

نوار کناری مایکروسافت اج به کاربران امکان می دهد به ابزارهای بهره وری در کنار پنجره مرور خود دسترسی داشته باشند. مشتریان سازمانی میتوانند از خدمات Search، Discover، Office.com و Outlook استفاده کنند. همچنین مدیران می توانند با استفاده از خط مشی های HubsSidebarEnabled، ExtensionInstallBlockList و ExtensionInstallForceList، دسترسی ها را کنترل کرده و نوار کناری مایکروسافت اج را پیکربندی کنند.

شناسه برنامه افزودنی برای هر برنامه نوار کناری را می‌توانید در edge://sidebar-internals اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر، به مدیریت نوار کناری درمایکروسافت اج مراجعه کنید. سیاست جدید برای انعطاف پذیری بیشتر در راه اندازی مایکروسافت اج می باشد و  خط مشی RestoreOnStartupUserURLsEnabled به کاربران این امکان را می دهد که URL های خود را اضافه و حذف کنند تا هنگام راه اندازی مرورگر اج باز شوند و در عین حال لیست اجباری سایت های مشخص شده توسط سرپرست را حفظ کنند.

می‌توانید فهرستی از خط‌مشی‌های جدید و منسوخ شده مرورگر اج 107 را در اسناد رسمی در وب‌سایت مایکروسافت بیابید. مرورگر به طور خودکار خود را به روزرسانی میشود، اما می توانید به طور دستی edge://settings/help آن را به روز کنید.

منبع neowin

نرم افزار حسابداری

مایکروسافت در تلاش است تا صفحه تنظیمات USB4 در ویندوز 11 اضافه کند

سقوط بیت کوین: معامله گران مشتقه 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

معامله گران بازار کریتو 202 میلیون دلار در 24 ساعت ضرر کردند

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت اعلام کرد چت بات GPT-4 هفته آینده با قابلیت تولید ویدئو عرضه می شود

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی هموار کرد

مایکروسافت با هوش مصنوعی توسعه اپلیکیشن را بدون نیاز به کد نویسی امکان پذیر کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

رومانی هوش مصنوعی را به عنوان نماینده مردم در برابر دولت معرفی کرد

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست