قرارداد همکاری پپسی با مایکروسافت جهت بهره مندی از سرویس ابری

همکاری مایکروسافت با پپسی در سرویس ابری و هوش مصنوعی

مایکروسافت و شرکت پپسی (PepsiCo) در روز گذشته اعلام کردند که یک قرارداد همکاری پنج ساله را امضا کرده اند. در این قرارداد، شرکت پپسی در فعالیت های تجاری خود از سرویس ابری مایکروسافت بهره مند خواهد شد. همچنین در این همکاری، شرکت پپسی سرویس های مایکروسافت تیمز و مایکروسافت ۳۶۵ را در اختیار ۲۷۰ هزار کارمند خود قرار می دهد. علاوه بر این، پپسی از مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) برای بهبود ارتباط با مشتریان و دستیابی به اهداف پایدار استفاده خواهد کرد.

ست کوهو، مدیر فناوری اطلاعات شرکت پپسی، جزئیاتی در مورد این قرار داد بیان کرد: هدف همکاری ما با مایکروسافت ارتقا قابلیت ارائه خدمات برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای کالاهای اساسی در حالی که نوآوری های جدید را ایجاد کنیم تا عملیات و نیروی کار خود را برای آینده قوی تر کنیم.

دپ کاپ (مدیر بخش تجارت مایکروسافت) در مورد این قرار داد اعلام کرد: قرارداد همکاری  ما با شرکت پپسی از قابلیت های سرویس ابری آژور و هوش مصنوعی در زنجیره تامین در حال تغییر و چشم انداز خرده فروشی پپسی به روش های جدید و جالب استفاده خواهد شد.با مهاجرت از سرویس SAP به سرویس ابری آژور، می توانیم به شرکت پپسی در بهبود بهره وری محصولات از کشاورز به مصرف کننده کمک بسیاری کنیم.

پپسی یک شرکت بسیار عظیم در جهان می باشد که ۲۳ برند تجاری دارد که هر ساله بیش از ۱ میلیارد دلار فروش محصولات دارد. معروف ترین برندهای تجاری پپسی عبارتند از Pepsi-Cola, Gatorade, and Frito-Lay که بسیار پر طرفدار می باشند.

منبع windowscentral

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up