فیسبوک قابلیتی را ارائه خواهد داد که زمان صرف شده کاربران را آنالیز می کند

جنبش (( زمان خوبی گذرانده شده )) که در دنیای تکنولوژی بسیار فراگیر شده است ، روی فیسبوک نیز تاثیر گذار بوده است . آقای جیم مانچون وونک یکی از توسعه دهندگان اینستاگرام است که ویژگی های جالبی را به این اپلیکیشن اضافه کرده است . ویژگی جدیدی که فیسبوک ارائه می دهد ، این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند مدت زمان سپری شده خود را در این شبکه اجتماعی مشاهده کنند . این خبر ابتدا از TechCrunch منتشر شد .

در این گزارش آمده است : کمپانی فیسبوک در حال توسعه قابلیت جدیدی می باشد که زمان سپری کاربران را نمایش می دهد . کاربران با این قابلیت می توانند زمان صرف شده خود را درفیسبوک مدیریت کنند . اینستاگرام نیز در زمینه ارتقا سلامت  دیجیتال کاربران خود تلاش می کند .

در حال حاضر قابلیت جدید فیسبوک که بصورت موقت “زمان شما در فیسبوک” (“Your Time on Facebook”) نامگذاری شده است ، در مرحله ای است که به دنبال نخستین اقداماتی می باشد که شرکت های اپل و گوگل می باشد که اطلاعات بیشتری در مورد ارتباط با زمان سپری شده کاربران در رایانه ها و گوشی های هوشمند ارائه داده شده است فیسبوک نیز استفاده کند . این .یژگی جدید در شکل فعلی به کاربران نشان می دهد که در طول هفته گذشته ، چه مدت زمانی را به صورت روزانه در فیسبوک سپری کرده اند و میانگین زمان سپری شده برای به تفکیک روز را برای کاربران اطلاع می دهد . اما فیسبوک قابلیتی را در پلتفرم ارائه می دهد که کا کاربر با استفاده از آن محدودیت های زمانی را برای وقت گذاشتن در فیسبوک را تنظیم کند و همچنینی لینکی را برای کاربران قرار داده است که اعلان ها را در فیسبوک مدیریت کند .

کمپانی فیسبوک به رسانه TechCrunch اعلام کرده است که این قابلیت جدید در حال توسعه می باشد ، ولی درمورد زمان دقیق معرفی آن و یا اینکه برای تمام کاربران قابل استفاده خواهد بود یا خیر اطلاعات بیشتری در اختیار نمی باشد .

منبع theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست