فرودگاه آمستردام به خود پرداز ATM بیت کوین مجهز شد

فرودگاه بین المللی آمستردام در کشور هلند مجهز به خود پرداز ATM ارز رمز نگاری شده است . مسافران می توانند با مراحعه به خودپردازهای موجود در این فرودگاه پول های یورو خود را به ارزهای رمز نگاری شده بیت کوین و یا اتریوم تبدیل کنند . دستگاه خودپرداز ارز بیت کوین ، بصورت آزمایشی به مدت ۶ ماه در فرودگاه بین المللی آمستردام نصب شده است و کاربران می توانند پول های خود را به بیت کوین تبدیل کنند . Schiphol می گوید : این اولین خودپرداز ارز دیجیتالی در اروپا می باشد  که در فرودگاه بین المللی آمستردام نصب شده است .

تانیجا دیک ، مدیر عامل بخش خدمات مسافران در فرودگاه اسخیپول می گوید : فرودگاه بین المللی اسپیخول همواره در تلاش است تا به مسافران خود خدمات مطلوب و موردنیازشان را در اختیارشان قرار دهند . ما با نصب و راه اندازی خودپرداز ارز دیجیتالی بیت کوین ، امیدواریم تا خدمات مفیدی را برای مسافران این فرودگاه ارائه کرده باشیم ، مسافران این فرودگاه به راحتی می تواننند با استفاده از این خودپرداز یورو را به ارز رمز نگاری  شده بیت کوین و یا اتریوم تبدیل کنند . مسافرانی که نمی توانند یورو را در کشورهای دیگر خرج کنند،  می توانند بعد از پایان سفر خود پول های خود را به ارز دیجیتالی تبدیل کنند .

مسافرانی که در فرودگاه اسخیپول آمستردام می باشند با مراجعه به سالن شماره ۱ و ۲ می توانند از خودپردازهای ارزهای دیجیتالی استفاده کنند .  خودپردازهای ارزهای رمزنگاری شده با کمک شرکت Byelex که ارائه دخنه خدمات پرداخت ارزهای رمزنگاری شده می باشد .

منبع thenextweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست