شیائوی می 8 مجهز به سنسور یکپارچه با صفحه نمایش می شود

شرکت شیائومی یکی دیگر از تولید کنندگان بزرگ گوشی های هوشمند در کشور چین می باشد ، این شرکت با تنوع محصولات خود توانسته طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا پیدا کند . این روزها سنسور های اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش به عنوان موضوع پر بحثی در گوشی های هوشمند قرار گرفته است ، شرکت چینی ویوو به عنوان اولین برندی که توانست این تکنولوژی را در پرچمدار خود استفاده کند و به بازار عرضه کند .شرکت های زیادی به دنبال استفاده این تکنولوژی می باشند ، بر اساس گزارش های بدست آمده شیائومی نیز می خواهد محصول بعدی خود را با این تکنولوژی راهی بازار کند .

ظاهرا ویدئویی در شبکه های جازی منتشر شده است که در این ویدئو نشان می دهد شرکت شیائومی گوشی می 8 را مجهز به سنسور اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش کرده است ، اما نکته قابل توجه این است که اگر شیائومی می 8 را معرفی کند پس تکلیف گوشی می 7 شیائومی چه می شود ؟ یعنی شیائومی می 8 جایگزین می 7 خواهد شد ؟

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این موضوع در دسترس نمی باشد ، همانطور که می دانید شرکت شیائومی یک شرکت چینی است و در چین عدد 8 نمای خوش شانسی می باشد . بنابر این چندان بعید نیست که شیائومی گوشی می 8 را جایگزین می 7 کند ، بر همین اساس تا چندی دیگر شرکت شیائومی تولد 8 سالگی خود را جشن خواهد گرفت و به احتمال زیاد گوشی می 8 را به جای می 7 راهی بازار خواهد کرد تا خوش شانسی را برای این شرکت به ارمقان بیاورد .

منبع ubergizmo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست