شرکت سونی تبلت های ۸ و ۱۰ اینچی عرضه خواهد کرد

بر اساس گزارشات جدیدی که منتشر شده است ، شرکت سونی در تابستان سال جاری تبلت های انمدرویدی جدیدی را معرفی خواهد کرد .بر اساس کد منبع دوربین ، شرکت سونی در حال برنامه ریزی برای معرفی تبلت های ۸ اینچی و ۱۰ اینچی اندرویدی خود می باشد . اطلاعاتی که در کد منبع بدست آمده است نشان میدهد تبلت های جدید این شرکت ۸ و ۱۰ اینچی خواهند بود .

در حال حاضر ممکن است شما شایعات گذشته را به خاطر داشته باشید که گفته میشد سونی قرار است در تابستان اکسپریا زد ۲ پرو را معرفی کند ، اما به احتمال زیاد سونی هر سه مدل از محصولات جدید خود را در تابستان معرفی کند . گوشی هوشمند اکسپریا زد ۲ پرو پرچمدار جدید سونی خواهد بود که حتی از گوشی های اکسپریا زد ۲ و اکسپریا زد ۲ کامپکت قدرتمند تر خواهد بود .انتظار می رود اکسپریا زد ۲ پرو به ۶ گیگابایت رم مجهز شود و حاشیه های نازک با صفحه نمایش ۴k مجهز به بازار عرضه خواهد شد .

در گزارش ها آمده است ، سونی تبلت های جدید خود را با برند اکسپریا زد ۲ معرفی خواهد کرد ، بنابراین ممکن است سونی تبلت های جدید خود را با نام اکسپریا زد ۲ معرفی کند . شرکت سونی از سال ۲۰۱۵ تبلت جدیدی را معرفی نکرده است ، آخرین تبلت این شرکت اکسپریا زد ۴ در ماه مارس سال ۲۰۱۵ معرفی شده است . تبلت اکسپریا زد ۴ از قابلیت های فوق العاده ای بهرمند بود ، این تبلت از استاندارد IP68 که برای مقاومت تبلت در برابر گردوقبار بهره مند شده بود که در آن سال هیچ دستگاهی چنین قابلیتی را نداشت . همچنین آخرین تبلت سونی از طراحی زیبایی برخوردار بود و بدنه این دستگاه از قلز و شیشه ساخته شده بود .

به احتمال بسیار زیاد سونی تبلت اسکپریا زد ۲ را با مشخصات تبلت قبلی خود معرفی کند ، البته تبلت ۱۰ اینچی از باتری بزرگتری باید استفاده شود . احتملا تبلت های جدید ۸ و ۱۰ اینچی سونی از پردازنده های قدرتمند اسنپ دراگون ۸۳۵ و ۸۴۵ شرکت کوالکام استفاده کند . این دو تبلت هم از فلز و شیشه مرغوب ساخته خواهند شد و همچنین هر دو دستگاه مجهز به فناوری ۴G LTE و Wi-Fi می شوند . در روزهای آینده اطلاعات دقیق تری از این تبت ها منتشر خواهد شد .

منبع androidheadlines

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست