در ماه گذشته سامسونگ گوشی هوشمند تاشدنی گلکسی فولد (Galaxy Fold) را معرفی کرد، اما سامسونگ قبل از معرفی گلکسی فولد اعلام کرده بود که دو گوشی هوشمند تا شدنی دیگر را نیز معرفی خواهد کرد. بر اساس حبری که از وب سایت بلومبرگ منتشر شده است، یکی از دو گوشی هوشمند تا شدنی جدید سامسونگ مانند گوشی هوشمند تا شدنی هواوی میت ایکس با نمایشگر گسترده ای که به سمت بیرون تا می شود خواهد بود. شرکت چینی هواوی گوشی هوشمند Mate X  را همراه مودم نسل پنجم ۵G معرفی کرد.

letsGoDigital اعملام کرد که شرکت سامسونگ یک پتنتی را در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ در سازمان WIPO (سازمان جهانی مالکیت معنوی) برای دستگاهی با صفحه نمایش قابل انعطاف به ثبت رسانده است. با توجه به انتشار این خبر، سامسونگ خود را آماده معرفی گوشی هوشمند تاشدنی با دو نمایشگر متصل به یکدیگر می باشد. تصاویری از پتنت ثبت شده سامسونگ منتشر شده است که نشان می دهد زمانی که دو قسمت نمایشگر در کنار هم قرار می گیرند کاربر می تواند با نمایشگر بزرگتر و گسترده تری کارکند. زمانی که کاربر قاب صفحه نمایشگر را روی همدیگر قرار دهد، صفحه نمایش گوشی از حالت گسترده خارج می شود.

در قسمت پشت دستگاه، قسمتی به حرف A  نشان داده شده است که همانند قفل عمل می کند. به وسیله ی این قفل، زمانی که کاربر صفحه نمایش گوشی خود را به صورت گسترده باز می کند; این قفل مانع از حرکت در بین دو صفحه نمایش در لولای اتصال می شود تا کاربران به راحتی از صفحه نمایش گسترده تر استفاده کنند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از پتنت جدید سامسونگ منتشر نشده است، اما با توجه به اطلاعات منتشر شده سامسونگ در حال ساخت گوشی هوشمند تا شدنی است که نمایشگر آن به سمت بیرون منعطف می شود. پیش از انتشار این تصاویر، سامسونگ طراحی دیگری برای این گوشی در نظر گرفته بود. اما در این تصاویر طراحی دیگری از گوشی های تاشدنی استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up