ساعت هوشمند IBM که می تواند به تبلت تبدیل شود

ساعت هوشمند IBM به تبلت تبدیل می شود

با شروع سال ۲۰۱۹ شاهد رشد روز افزون گوشی های هوشمند شدنی هستیم. در حال حاضر شرکت های بزرگ سامسونگ و هواوی گوشی های تاشدنی خود را معرفی کردند، اما سایر سازندگان تجهیزات اصلی OEM نیز در حال تلاش هستند تا از دیگر شرکت ها عقب نمانند. با این حال، شرکتی وجود دارد که در این مورد سکوت کرده است.

با وجود اینکه بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای معرفی گوشی تا شدنی هستند، شرکت تولید کننده IBM تا به این حال هیچ اقدامی را برای تولید گوشی هوشمند تا شدنی انجام نداده است. آی بی ام شرکتی است که در زمینه تولید رایانه های به روز و مدرن پیشگام بوده است،در مورد گوشی های تاشدنی سکوت کرده است. با این حال، به نظر می رسد که دلیل قانع کننده ای برای سکوت خود دارد. بر اساس حق اختراعی که توسط Letsgodigital فاش شده است، آی بی ام در حال ندارک یک بازی در یک عرصه متفاوت دیگر است.این مجوز تحت عنوان ( صفحه نمایش متغییر برای یک دستگاه با با صفحه نمایش الکترونیکی) می باشد که توسط IBM در سال ۲۰۱۶ ارائه شده است و توسط USPTO در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۱۹ در سازمان حق ثبت اختراع منتشر شده است.

این حق اختراع در مورد یک مفهوم جالبی است که در آن یک ساعت هوشمند را می توان به یک گوشی هوشمند و حتی به یک تبلت تبدیل کرد. طراحی این ساعت هوشمند کمی ضخیم تر از ساعت های هوشمند معمولی دیگر است، اما دلیل این ضخامت به این دلیل است که این ساعت به عنوان یک گوشی هوشمند و یک تبلت تبدیل خواهد شد. ساعت هوشمند آی بیام همچنین در قسمت زیرین خود پورت هایی برای اتصالات دارد.

متاسفانه در مورد تجربه کاربری و مکانیزم تا شدن این اختراع اطلاعاتی منتشر نشده است. ما فرض می کنیم که این مکانیسم می تواند به صورت نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک با دستورات کاربر عمل خواهد کرد. انتظار داریم که آی بی ام به زودی این ساعت هوشمن جذاب خود را به زودی معرفی کند. گفته می شود که این طراحی بسیار حالب و منحصر به فردی خواهد بود که می تواند کاربردهای متنوعی را در برنامه ها داشته باشد.

منبع mspoweruser

IBM, آی بی ام
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up