تصاویر جدید از گلکسی نوت ۹ فاش شد

شرکت سامسونگ بزرگترین تولید کننده موبایل های هوشمند ، در حال برنامه ریزی برای معرفی جدید ترین محصول خود تحت عنوان گلکسی نوت ۹ در تاریخ ۹ آگوست می باشد . هرچه به روز معرفی این گوشی نزدیکتر می شویم اطلاعات زیادی از این محصول منتشر می شود . در روز گذشته اطلاعات غیر رسمی جدیدی از شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد .

در حال حاضر ، تمام دنبال کنندگان این شایعات از طراحی ظاهری گلکسی نوت ۹ اطلاعات زیادی دارند .  در اطلاعات جدیدی که منتشر شده است ، تصاویری از پنل جلو و پشت گوشی منتشر شده است و در کنار آن از قلم S Penبه نمایش گذاشته شده است . در این تصویر مشاهده می شود رنگ قلم اس پن با بدنه این گوشی متفاوت است ، همانطور که مشاهده می کنید رنگ قلم S Pen طلایی است و رنگ بدنه گوشی آبی .

تصاویر گویای آن است که طراحی گوشی گلکسی نوت ۹ بسیار شبیه به گلکسی نوت ۸ دارد . خبر خوب این است که ، در گلکسی نوت ۹ خبری از بریدگی بالای صفحه نمایش نیست و حاشیه های بالا و پایین گوشی تقریبا برابر است . دکمه بیکسبی پایین تر از دکمه های کم و زیاد کردن صدا قرار گرفته است و در پشت گوشی سنسور تشخیص اثر انگشت قرار داده شده است . در پشت گوشی مشاهده می شود سنسور اثر انگشت در زیر دوربین دوگانه قرار گرفته ، گلکسی نوت ۹ از دوربین دوگانه با لنز های مختلف استفاده خواهد شد .

اما نکته آزار دهنده در طراحی این گوشی دوربین های این گوشی است ، گلکسی نوت ۹ از دولنز متفاوت استفاده می کند که تقارن و زیبایی گوشی را خراب کرده است و این طراحی مورد انتقاد بسیاری قرار خواهند گرفت که به ظاهر گوشی اهمیت می دهند .

منبع droid-life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست