تصاویر جدید از گلکسی نوت ۹ فاش شد

شرکت سامسونگ بزرگترین تولید کننده موبایل های هوشمند ، در حال برنامه ریزی برای معرفی جدید ترین محصول خود تحت عنوان گلکسی نوت ۹ در تاریخ ۹ آگوست می باشد . هرچه به روز معرفی این گوشی نزدیکتر می شویم اطلاعات زیادی از این محصول منتشر می شود . در روز گذشته اطلاعات غیر رسمی جدیدی از شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد .

در حال حاضر ، تمام دنبال کنندگان این شایعات از طراحی ظاهری گلکسی نوت ۹ اطلاعات زیادی دارند .  در اطلاعات جدیدی که منتشر شده است ، تصاویری از پنل جلو و پشت گوشی منتشر شده است و در کنار آن از قلم S Penبه نمایش گذاشته شده است . در این تصویر مشاهده می شود رنگ قلم اس پن با بدنه این گوشی متفاوت است ، همانطور که مشاهده می کنید رنگ قلم S Pen طلایی است و رنگ بدنه گوشی آبی .

تصاویر گویای آن است که طراحی گوشی گلکسی نوت ۹ بسیار شبیه به گلکسی نوت ۸ دارد . خبر خوب این است که ، در گلکسی نوت ۹ خبری از بریدگی بالای صفحه نمایش نیست و حاشیه های بالا و پایین گوشی تقریبا برابر است . دکمه بیکسبی پایین تر از دکمه های کم و زیاد کردن صدا قرار گرفته است و در پشت گوشی سنسور تشخیص اثر انگشت قرار داده شده است . در پشت گوشی مشاهده می شود سنسور اثر انگشت در زیر دوربین دوگانه قرار گرفته ، گلکسی نوت ۹ از دوربین دوگانه با لنز های مختلف استفاده خواهد شد .

اما نکته آزار دهنده در طراحی این گوشی دوربین های این گوشی است ، گلکسی نوت ۹ از دولنز متفاوت استفاده می کند که تقارن و زیبایی گوشی را خراب کرده است و این طراحی مورد انتقاد بسیاری قرار خواهند گرفت که به ظاهر گوشی اهمیت می دهند .

منبع droid-life

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up