به روز رسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ برای دانلود در دسترس قرار گرفت

بروزرسانی ویندوز 10

مایکروسافت تعدادی از اشکالات را حل کرده است که برای برخی از کاربران ویندوز ۱۰ مانع از نصب به روز رسانی اکتبر ۲۰۱۸ می شد . غول نرم افزاری پس از اینکه این به روز رسانی اکتبر را  منتشر کرد مشکل پاک شدن برخی از فایل ها مایکروسافت را مجبور کرد تا این به روز رسانی را در ماه گذشته باز نشر کند . پس از آنکه این به روز رسانی نصب شده روی سیستم ها با نرم افزارها و همچنین برخی درایورهای ناسازگار با مشکل رو به رو شد ، مایکروسافت تمام تلاش خود را کرد تا تمام رایانه های شخصی بتوانند این به روز رسانی را دریافت کنند .

 

برخی از این اشکالات مسدود کننده شامل مسئله ناسازگاری با iCloud ، VPN و نرم افزار امنیتی Trend Micro بودکه این موضوع را در وب سایت پشتیبانی ویندوز اعلام کرد . اکنون این شرکت اعلام کرده است که به روز رسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ در حال حاضر برای کاربرانی به صورت کامل در دسترس خواهد بود که به صورت دستی گزینه به روز رسانی ویندوز ( Windows Update ) را انتخاب  می کنند . این بدان معناست که شما باید بتوانید به روز رسانی های مربوط به هر کامپیوتر را چک کنید و به روز رسانی اکتبر ۲۰۱۸   را به طور قابل اطمینانی و بدون مشکل در یافت کنید .

مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای تمرکز بر کیفیت (Windows 10) بعد از یک سال پر از حوادث  مشکلات در به روز رسانی است .به گفته مایکروسافت ، فرایند تست و آزمایش ویندوز در سرتاسر جهان فراید بسیار مشکلی است ، زیرا ویندوز ۱۰ بر روی بیش از ۷۰۰ میلیون دستگاه با درایورها و نرم افزارهای مختلف در حال اجرا است . مایکروسافت در طی چندین هفته گذشته بر روی برخی از سناریوهای پیچیده کار کرده است تا بدون هیچ اشکالی به روز رسانی ویندوز ۱۰ برای تمام رایانه ها فراهم شود .

منبع theverge

Update Windows

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up