بست بای بطور تصادفی نسل سوم کروم کست را فروخت

همه ی ما می دانیم که Reddit یکی از مشهورترین منابعی است که خبرهای عجیب و غریبی را منتشر می کند .اما خبری که به تازگی از این منبع منتشر شده است ، در واقع عجیب نیس اتفاقی است که ممکن است رخ دهد .  گویا یکی از مشتریان best buy جهت خرید کروم کست Chromecast شرکت گوگل مراجعه کرده است ، سپس خرید خود را باز میکند و متوجه می شود که به جای خرید نسل دوم کروم کست ، نسل سوم این محصول را خریداری کرده است که فعلا گوگل آن را معرفی نکرده است .
 کاربران پوستر اصلی را OP می نامند ،  در تصویر مشخص است که فروشگاه Best Buy ، محصول جدیدی که معرفی نشده است را برای فروش عرضه کرده است . زمانی که صندوقدار سعی کرد تا بارکد محصول را اسکن کند ، بارکد کروم کست جدید در کامپیوتر تا مشخص اعلام شد . اما با توجه به اینکه محصول در دست مشتری بود و قیمت کروم کست نسل سوم مشابه نسل دوم بود ، فروشندگان فروشگاه محصول جدید گوگل را با شناسه ی بارکد sku کروم کست نسل دوم به مشتری تحویل می دهند.
زمانی که مشتری به خانه می رسد و محصول خریداری شده را باز می کند ، متوجه می شود که این کروم کست در مقایسه با نسل دوم کروم کست تفاوت های بسیاری دارد ، سپس با بررسی هایی که از جزئیات محصول می کند ،متوجه تفاوت های زیادی نسبت به نسل دوم این دستگاه می شود . در کروم کست جدید از یک قاب ضخیم تری استفاده شده است و بالای آن دیگر براق نیست و از  لوگوی گوگل به جای کروم استفاده شده است . همچنان در کروم کست نسل سوم از طریق microUSB شارژ می شود ، اما اتصال کابل HDMİ در این دستگاه نیازی به دانگل مخصوص نمی باشد .
متاسفانه فقط یک عکس از کروم کست نسل سوم منتشر شده است و اطلاعات بیشتری را از تغییرات کروم کست جدید بدست نمی آید . گفته می شود کروم کست جدید گوگل از بلوتوث پشتیبانی خواهد کرد و عملکرد وای فای در این دستگاه بهبود داده شده است. باید تا ۹ اکتبر برابر با ۱۷ مهرماه منتظر بمانیم تا در رویداد بعدیGoogle با ویژگی‌های کامل و دقیق کروم‌کست نسل سوم گوگل آشنا شویم.

منبع gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست