برنامه ریزی هواوی برای فروش ۲۰۰ میلیون گوشی در سال ۲۰۱۸

شرکت چینی هواوی یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند پس از سامسونگ و اپل در رتبه سوم بزرگترین تولید کنندگان قرار دارد . هواوی برنامه ریزی کرده است تا فروش گوشی های های خود را به مرز ۲۰۰ میلیون  در سال جاری برساند . هواوی در سال ۲۰۱۷ توانست ۱۵۳ میلیون دستگاه گوشی های هوشمند خود را به فروش برساند ، این شرکت قصد دارد با برنامه ریزی هایی که انجام داده است فروش خود را ۲۵ درصد افزایش داده و رکورد فروش ۲۰۰ میلیونی خود را تا پایان سال ۲۰۱۸ به ثبت برساند . بر همین اساس مدیر عامل شرکت هواوی آقای یو چنگ دانگ برنامه های شرکت را در رویداد هانر پلی (Honor Play) اعلام کرد . مدیر ارشد هواوی معتقد است رسیدن به چنینی آماری به راحتی قابل دستیابی می باشد . شرکت هواوی توانسته است ۵۱ درصد فروش محصولات خود را در بازه زمانی ۷ ساله  که از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ بوده است افزایش دهد . بنابر این افزایش ۲۵ درصدی فروش محصولات هواوی در مقایسه با فروش چندین سال گذشته به نظر ممکن  خواهد بود .

هواوی توانست فروش گوشی های خود را هر ساله افزایش دهد ، در سال ۲۰۱۷ فروش گوشی های هواوی به حدی رسید که این شرکت در سال ۲۰۱۷ توانست به دومین برند بزرگ پرفروش گوشی های هوشمند تبدیل شود . این شرکت چینی در برنامه ریزی های خود اپل را هدف گرفته است تا این غول امریکایی را پشت سر بگذارد ، همچنین سامسونگ نیز از دیگر اهداف این غول چینی می باشد . هواوی در بازار جهانی سومین برند بزرگ تولید کننده های گوشی های هوشمند است ولی در کشور چین اولین شرکت تولید کننده می باشد ، هواوی به لطف برند آنر که یکی از زیر مجموعه های این شرکت است توانسته است با محصولات این برند در کشور هند فروش بسیار خوبی را داشته باشد .

هواوی اخیرا آخرین پرچمداران خود را با نام های هواوی پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو معرفی کرده است ،  این گوشی ها در اروپا موفق به جذب تعدادی از کاربران شده است ، البته گزارش شده است گوشی پی ۲۰ لایت نیز در برخی از مناطق اروپا با تقاضای زیادی رو به رو شده است . اما گوشی دیگر هواوی به نام آنر ۱۰ که پرچمدار برند آنر است مشخصاتی ضعیف تر از پی ۲۰ دارد ولی عملکرد این گوشی بسیار به پرچمدار هواوی نزدیک می باشد و همین موضوع باعث شده کاربران علاقه زیادی را به این گوشی پیدا کنند .

منبع androidheadlines

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up