با ابزار جدید مایکروسافت می توانید در عرض چند دقیقه وب سایت رایگان ایجاد کنید

مایکروسافت به تازگی ابزاری رایگان برای ساخت وب سایت راه اندازی کرده است. سرویس ایجاد وب سایت بخشی از پروژه بازاریابی مایکروسافت است که به شما این امکان را می دهد از صفر فقط با وارد کردن محتوا یک وب سایت یا یک صفحه شبکه های اجتماعی یا کمپین تبلیغاتی ای ایجاد کنید. هدف اصلی مایکروسافت با راه اندازی این سرویس این است که به مشاغل و کسب و کارهای کوچک کمک کند تا در بازاریابی موفق باشند.

مایکروسافت اعلام کرد که طبق اطلاعات بدست آمده از انجمن کسب و کارهای کوچک، بیش از 36 درصد از مشاغل کوچک وب سایت ندارند. این مسئله می تواند برای کسب و کارها مشکل ساز باشد، زیرا اطلاعات منتشر شده از Blue Corona بین 70 تا 80 درصد از افراد قبل از مراجعه به خرید محصول مورد نظر، در ابتدا در مورد شرکت سازنده و رزومه آن به صورت آنلاین جستجو می کنند.

برای استفاده از سرویس ایجاد وب سایت رایگان مایکروسافت، در ابتدا باید در Digital Marketing Center حساب کاربری ایجاد کنید. پس از وارد کردن برخی از اطلاعات، می توانید بر روی گزینه وب سایت من (My Website) در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود می توانید به راحتی وب سایت خود را طراحی کنید.

اگر بخواهید یک وب سایت مرتبط با شبکه های اجتماعی ایجاد کنید، مایکروسافت اطلاعاتی برای ایجاد وب سایت مانند تصاویر را از شما می گیرد. همچنین می توانید برای تکمیل کردن این بخش ها را نیز به وب سایت خود اضافه کنید که شامل: عنوان و توضیحات وب سایت، بخش تماس و ارسال ایمیل، کاور، گالری تصاویر و لینک های شبکه اجتماعی و اطلاعات تماس شرکت را قرار دهید.  مدیر رسانه ویندوز سنترال اعلام کرد: پس از چند دقیقه استفاده از این ابزار متوجه شدم که استفاده از آن بسیار آسان است ولی برای کسب و کارهای کوچک مناسب است.

منبع windowscentral

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up