اپل از واچ فیس پیش فرض در نسخه های بعدی watch os استفاده می کند

شرکت بزرگ اپل ۳ سال است که نسخه جدید ساعت هوشمند خود راراهی بازار کرده است ، توسعه دهندگان به وسیله واچ فیس پیش فرض در این ساعت هوشمند بسیار محدود بودند . در نسخه های مختلف ساعت هومشند اپل توسعه دهندگان و کاربران قادر بودند فقط واچ فیس پیش فرض را شخصی سازی کنند ، اما کاربران قادر نبودند واچ فیس های غیر پیش فرض را در این ساعت استفاده کنند . در حالی که دیگر محصولات مشابه نظیر پیکسار و دیزنی به کاربران خود این امکان را از همان اول فراهم آورده است .

بر اسا اطلاعاتی که از منبع Nano Timekit در سیستم عامل ۴٫۳٫۱ watch os منتشر شده است ، این سیستم عامل به احتمال بسیار زیاد از واچ فیس های غیر پیش فرض پشتیبانی خواهد کرد . بر همین اساس اطلاعاتی که توسط برخی از توسعه دهندگان منتشر شده است ، شرکت اپل اضافه شدن این قابلیت را در ساعت های هوشمند بعدی تائیید کرده است .

اما توجه داشته باشید که شرکت اپل در آینده ی نزدیک اخبار این ویژگی را منتشر نخواهد کرد ، چون اطلاعاتی از این قابلیت جدید در سیستم عامل Watch OS فعلا مشاهده نشده است و تنها احتمالی که از اضافه شدن این قابلیت وجود دارد مشاهده کد منبع سیستم عامل ساعت هوشمد اپل می باشد . گفته می شود در ماه های آتی شرکت اپل در کنفرانسی که با توسعه دهندگان خود برگذار خواهد کرد اطلاعات زیادی از این تکنولوژی ارائه خواهد داد . یکی دیگر از پیش بینی هایی در مورد این قابلیت شده است ، شرکت اپل این قابلیت را در ساعت هوشمند جدید خود با سیستم عامل watchOS ارائه خواهد کرد .

منبع ۹to5mac

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست