اخراج یکی از کارمندان آمازون به دلیل افشای اطلاعات کاربران

بر اساس گزارشی که از مجله وال استریت در ماه سپتامبر منتشر شده است  ، آمازون اعلام کرده است که یکی از فروشندگان وب سایت آمازون ، به یکی از کارمندان این شرکت رشوه داده است تا نظرات منفی در مورد برخی از محصولات را حذف کند و یا اطلاعات خصوصی کاربران مانند ایمیل و اطلاعات فروش را در اختیار این شخص قرار دهد . در حال حاضر ، آمازون یکی از کارمندان خود را اخراج کرده است .

آمازون تایید کرده است که کارمند این شرکت آدرس ایمیل کاربران را به یکی از فروشندگان وب سایت آمازون داده است . آمازون در اقدامی این فردی را که اطلاعات کاربران خود را فاش کرده  را شناسایی و از مجموعه بزرگ آمازون اخراج کرده است و به دنبال همچنین وی را به مقامات قضایی معرفی کرده است . آمازون می گوید : ما به کاربرانی که اطلاعات ایمیلشان فاش شده است اطلاع رسانی کردیم و مشخصات کاربران دیگری فاش نشده است .

بر همین اساس ، ایمیلی را که از طرف شرکت آمازون به یکی از کاربران آسیب دیده فرستاده شده است ، آمازان علاوه بر اخراج کارمند افشا کننده ، فروشنده ی سایت آمازون نیز مشخص شده است و آمازون ادامه فعالیت با این شرکت را به صورت کامل قطع کرده است . اما آمازون اطلاعاتی که از شرکت مورد نظر بدست آورده است را منتشر نمی کند ، گویا یک فرد دیگری نیز برای واسطه بین کارمند آمازون و شرکت برای فاش شدن اطلاعات کاربران بوده است . آمازون در ادامه گزارشی که منتشر کرده است می گوید ، این شرکت به منظور برتری یافتن نسبت به رقبا به کارمند آمازون رشوه داده است. آمازون خاطر نشان کرد که پس از انجام تحقیقات ، سیستمی را برای محدود کردن کارمندان به اطلاعات راه اندازی می کند .

منبع theverge

آرپا, آمازون, اسمارت فون, رشد اقتصادی, گوگل, نرم افزار حساب داری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up