pay-with-google-min
 

گوگل سیستم پرداخت آنلاین سریع خود را معرفی کرد


گوگل در فکر راه اندازی سامانه ای است که مردم بتوانند در پرداخت های آنلاین بتوانند با سرعت بسیار بالا و مطمئن خرید های خود را انجام دهند کمپانی بزرگ گوگل به تازگی یک سرویس پرداخت جدیدی راه اندازی کرده است , این سرویس با اندروید پی (Android Pay) اداغام شده است .
کاربران میتوانند تمام خرید های آنلاین خود را خود را با چند کلیک ساده به ثبت برسانند.گوگل با راه اندازی این سرویس پرداخت میتواند به یک پروتکل پرداخت استاندارد برای خرید های آنلاین تبدیل شود . و اما این سیستم چگونه کار میکند؟ کاربر هرگاه تصمیم به خرید محصولی از سایت هایی که با شرکت گوگل همکاری میکنند داشته باشد , سیستم (Pay With Google) به وسیله ی اندروید میتواند با سرعت بسیار بالا تمام اطلاعات (حساب بانکی , مشخصات کاربر و همچنین آدرس حمل و نقل) را بدست آورد و با چند کلیک میتوانید محصولات خود را به این صورت خرید نمایید .
در سیستم پرداخت گوگل این امکان وجود دارد که برنامه نویسان با استفاده از سرویس پرداخت با API هایی که خود گوگل در دسترسی قرار میدهند میتوانند فقط با چند خط کد نویسی در وب سایت ها و اپلیکیشن ها ی موبایل قرار دهند , اما استفاده از این سرویس در وب سایت ها فقط میتوان با مرورگر کروم از این سرویس استفاده کرد.
در حال حاضر استفاده کنندگان از سرویس پرداخت گوگل تعداد بسیار اندکی هستند ; میتوان به دایس در انگلستان , کایاک در ایالت متحده و آی فود در برزیل اشاره کرد.این تعداد به اندازه تعداد انگشتان دست هم نیست اما به زودی شرکت گوگل با معرفی نام های بزرگی چون دلیوروو , جاست ایت , ایر بی ان بی و هتل تونایت را شاهد خواهیم بود .

منبع businessinsider
 

 
#Pay_with_Google
#پرداخت_آنلاین_گوگل