samsung-galaxy-s8-3
 

گلکسی اس ۸ سریع تر از گلکسی اس ۷ فروش می رود


شرکت سامسونگ با تولید گوشی های هوشمند گلکسی اس 8 و اس8 پلاس توانست ناکامی خود در تولید گلکسی نوت 7 را از یاد ببرد و کاربران آن ناکامی را فراموش کردند. شرکت سامسونگ با تلاش زیادی که انجام داد در رقابت با شرکت های دیگر توانست موفقیت خود در فروش گوشی های هوشمند را دوباره بدست آورد , آمار فروش گلکسی اس 8 به کلی این موفقیت را ثابت میکند. در 28 ماه می غول فناوری کره ای در گزارشی عنوان کرد که بیش از 1 میلیون گوشی هوشمند را در 37 روز به فروش رسانده است .
یکی از مقامات سامسونگ در گزارشی گفت : پرچمداران نسل قبل که گلکسی اس 6 و گلکسی اس 7 بودند 1 میلیون فروش را در مدت 74 تا 75 روز به ثبت برسانند , ولی گلکسی اس 8 توانسته دوبرابر سریع تر به این آمار فروش برسد این آمار فوق العاده است.
از آنجا که سفارشهای جدید در 7 ماه آپریل آغاز شد سامسونگ اطلاعات فروش گوشی را انتشار کرده است و در مورد گوشی جدید عملکرد خوب خود را به رخ رقیبان خواهد کشید. شرکت سامسونگ در 9 ماه آپریل در گزارشی اعلام کرد در کشور کره در عرض 2 روز توانسته 550 هزار گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را به فروش برساند , در 18 ماه آپریل اعلام کرد که فروش گوشی های هوشمند گلکسی اس 8 و اس8 پلاس از مرز 1 میلیون دستگاه گذشته است . این نشان دهنده آن است در بازار کره هم فروش خوبی داشته و روز به روز آمار فروش این شرکت تغییر میکند.
همچنین در تاریخ 1 ماه زمانی که دستیار هوشمند بیکسبی به زبان کره ای عرضه شد شرکت سامسونگ اعلام کرد که این دسیار صوتی به میزان 160 هزار کاربر دارد . شرکت سامسونگ در 1 ماه می اعلام کرد فروش جهانی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس 5 میلیون فروش جهانی داشته است در حالی که 10 میلیون گوشی هوشمند توزیع شده است. سامسونگ تنها شرکتی است که با بازاریابی خوب خود توانسته در کل دنیا جایگاه خوبی داشته باشد , با استناد میتوان گفت سامسونگ با سهم 60 درصدی در بازار محبوب ترین گوشی های هوشمند را تولید میکند.
theinvestor