کانن دوربین EOS M6 بدون آینه را معرفی کرد


در اوایل همین ماه شایعاتی پخش شد که قرار است شرکت canon از دوربین بدون آینه ی جدیدی با نام EOS M6 را معرفی خواهد کرد , معلوم شد این شایعات واقعیت داشت و canon رسما از دوربین بدون آینه ی EOS M6 خود رونمایی کرد.گویا قرار است این دوربین جدید canon جایگزین دوربین سال قبلی خود یعنی EOS M5 خواهد کرد.
با این حال این عکس ها ثابت میکند که این دوربین EOS M6 خواهد بود , E6 با کمی تغییر نسبت به E5 است با این تفاوت که ویژگی viewfinder از این دوربین کم شده است.
دوربین M6 از سنسور CMOS APS-C با 24 مگاپیکسل است و فیلم برداری با این دوربین با کیفیت FULL HD امکان پذیر است. و پردازنده این دوربین DIGIC 7 است. این دوربین از قابلیت های NFC و بلوتوث و وای فای برای ارسال و اشتراک عکس بهره میبرد , و کنترل از راه دور در این دوربین تعبیه شده است. با استفاده از این تجهیزات در این دوربین کاربر میتواند با اپلیکیشنی که شرکت canon برای دوربین ساخته در گوشی های خود نصب کنند و از این دوربین استفاده کنند. این دوربین از ایزوی 100-25,600 نیز پشتیبانی میکند .
شرکت canon برای این دوربین یک صفحه نمایش 3 اینچی تعبیه کرده است , این صفحه نمایش قابل حرکت است و کاربران میتوانند از این دوربین هم به عنوان گرفتن عکس سلفی هم استفاده کنند. صفحه نمایش این دوربین زمانی قابل استفاده است که قابلیت EVF در این دوربین متصل نباشد.
این دورین در فروردین ماه 96 عرضه خواهد شد , این دوربین با این مشخصات قطعا قیمت پایینی نخواهد داشت قیمت این دوربین به تنهایی بدون لنز 899 دلار قیمت دارد و با کیت زوم و لنز قیمت حدودی 1279 دلار خواهد داشت. شرکت canon طرفداران زیادی در دنیا دارد و همیشه با معرفی دوربین های جدید همه را شگفت زده میکند , این دوربین هم قابلیت های جدیدی دارد.

منبع ubergizmo