پورشه پانامرای sport turismo


پورشه پانامرای جدید با نام اسپورت توریسمو به زودی در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی خواهد شد , پورشه پانمرا با همان شکل سال های قبل و همان مدل اولیه 2012 اما با کمی تغییرات به بازار عرضه خواهد شد. پورشه پانامرای 2017 با صندلی های 4 +1 یعنی با 5 صندلی و با صندوق بزرگتر و فضای باری بیشتر ساخته شده است.
این خودرو در ماه اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد . فرق پورشه پانامرای sport turismo با مدل معمولی این است که سقف کمی کشیده تر شده ستون ها تغییر کرده اند و شیشه های عقب نیز برای بیشتر شدن فضا تغییر کرده اند , مدل جدید پورشه پانامرا مورد تائید آقای میتجا بورکت و ریس لامبورگینی رسیده است.
صندوق پورشه پانامرای جدید به دلیل بیشتر شدن فضای داخلی کمی کشیده تر شده است , ارتفاع محل بارگیری صندوق هم نزدیک سپر شده و برای قرار دادن اجسام سنگین بسیار راحت شده است. در این خودرو یک اسپویلر نصب شده است , عملکرد این اسپویلر به این طریق است که در حالت رانندگی و نیروی اضافه وارد شده به خودرو را به محور عقب انتقال میدهد.
این اسپویلر باعث میشود که مصرف سوخت پایین بیاید و فشار هوا را کم کند. پورشه پانامرای اسپورت دارای سه صندلی در عقب و 2 صندلی در جلو است , این اولین باری است که شرکت پورشه صندلی های عقب پانامرا را اضافه کرده به طریقی که در وسط یک صندلی کوچکتر را اضافه کرده است. در پورشه پانامرای اسپورت توریسمو ظرفیت گنجایش بار 520 لیتر است که در مققایسه با مدل های قبلی خیلی بیشتر شده است.
قلب تپنده مدل بنزینی این خودرو از موتور 3 لیتری 6 سیلندر است با قدرت 325 اسب بخار است, در مدل دیزلی از موتور 4 لیتری 8 سیلندر با قدرت 420 اسب بخار بهره میبرد. هنوز قیمت دقیق این محصول زیبا معلوم نیست.منبع sevendaynews