دکمه هوم آیفون 8 حذف میشود


تا چند ماه دیگر آیفون 8 در نمایشگاه MWC 2017 معرفی میشود. شرکت اپل هرساله تغییراتی را در آیفون میدهد , امسال هم شایعات بسیار جالبی به گوش میرسد. شرکت اپل به احتمال خیلی زیاد آیفون 8 را با نمایشگر 5.8 اینچی OLED با همکاری سامسونگ خواهد ساخت . آیفون 8 حاشیه هایش کم خواهد شد و تغریبا یک صفحه بدون دکمه Home خواهد داشت.
بر اساس گزارش Ming-Chi Kuo در آیفون 8 از کلید های مجازی برای به کار بردن اسکنر اثر انگشت در گوشی استفاده خواهند کرد.اسکنر شرکت اپل برای نخستین بار در سال 2013 معرفی شد , چند روز پیش شرکت اپل طرح هایی را به ثبت رساند که در این ثبت نشان میداد که روشی را برای جایگزین کردن کلید فیزیکی Home با کلید های محازی ساخته شده. آقای Ming-Chi Kuo که از تحلیل گران با سابقه ی موسسه ی KGI است و در آیفون های قبلی پیش بینی هایش درست از آب درامده بود , حالا او معتقد است که شرکت اپل از این تکنولوژِی در گوشی جدید خود استفاده خواهد کرد.


در سال 2016 شایعاتی سر زبان ها بود که اپل قصد دارد نمایشگری بدون حاشیه با کلید های مجازی در آیفون 8 استفاده کند , اما گزارش های جدید این را میگویند که اپل گوشی هایش را متفاوت تر از گوشی های هوشمند خواهد ساخت که دور از انتظار نیست.
احتمال زیاد اپل با استفاده از تجربه اش در ساخت Touch bar که در مک بوک استفاده کرد در گوشی هایش هم استفاده کند. این ویژگی به احتمال زیاد بر اساس هر ویژگی اپلیکیشن عمل خواهد نمود.
احتمالات زیادی میرود که اپل آیفون 8 را با صفحه نمایش 5.8 اینچی بسازد , ولی بر اسا گزارش های Ming-Chi Kuo با به کار بردن کلید های مجازی سطح بیشتری لازم است و گزارشاتش میگوید که صفحه نمایش آیفون جدید 5.15 اینچ خواهد بود.اگر دکمه Home حذف شود صفحه نمایش اپل بزرگتر و کوچکتر میشود.
منبع technobuffalo