گوگل فوتوز تصاویر کاربران را چاپ و ارسال می کند

سرویس گوگل فتوز تصاویر کاربران را چاپ و ارسال می کند

گوگل در حال راه اندازی یک سرویس اشتراک ماهیانه است که کاربران با فعال سازی این سرویس میتوانند بهترین عکس های خود را بصورت چاپ شده در محل زندگی شان تحویل بگیرند. این سرویس روشی برای حفظ بهترین لحظات خاطرات شما خواهد بود که می توانید عکس های چاپ شده خود را بر روی دیوار یا یخچال بچسبانید. بر اساس گزارش ۹to5Google، این سرویس در ازای پرداخت ۷٫۹۹ حساب کاربری شما فعال می شود و برای این مقدار پول ۱۰ تصویر در ابعاد ۶ در ۴ اینچ بر روی یک صحه ی سفید در محل زندگی خود دریافت می کنید.

گوگل با استفاده از هوش مصنوعی (AI) بهترین عکس های کاربران را انتخاب می کند، البته کاربران نیز می توانند تصاویر منتخب خود را انتخاب کنند تا برای چاپ آماده شوند. همچنین می توانید فهرست علاقه مندی های خود را انتخاب کنید، به عنوان مثال: بیشتر تصاویر افراد خانواده باشند، مناظر و یا همراه با حیوانات خانگی. در حال حاضر گوگل این سرویس را به صورت آزمایشی و فقط در ایالات متحده راه اندازی کرده است و هنوز در مورد اینکه این سرویس به طور گسترده تری در اختیار کاربران خود قرار خواهد گرفت یا خیر، اطلاعاتی ارائه نکرده است.

اما امکان استفاده از این سرویس برای کاربران وجود ندارد، اما اگر کاربرانی که برای استفاده از این سرویس انتخاب شده باشند، زمانی که وارد سرویس گوگل فوتوز (Google Photos) می شوند، پیامی را مشاهده خواهند کرد که نوشته است « شما به سرویس آزمایشی چاپ تصاویر ماهانه دعوت شده اید». اگرچه گوگل سرویس چاپ عکس را سال ها پیش فعال کرده است، اما در ماه های اخیر تمرکز بیشتری روی این سرویس قرار داده است.

با این سرویس قادر خواهید بود فقط با چند کلیک تصاویر ذخیره شده ی خود در گوگل فوتوز و یا تصاویر بزرگ و کتاب عکس های شخصی خود را فقط با چند کلیک چاپ و دریافت کنید. گوگل با راه اندازی سرویس سفارشی چاپ عکس خود می تواند درآمد بسیاری کسب کند و همین موضوع باعث می شود آزمایشی بودن این سرویس طولانی نباشد.

منبع techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up