کاهش شدید قیمت بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده


هفته ی گذشته ، قیمت اکثر ارزهای رمزنگاری شده با با شدت زیادی کاهش یافت .در حال حاضر دلیل قابل قبولی برای کاهش ارزش ارزهای دیجیتالی وجود ندارد . با طلوع آفتاب در روز جمعه ، معاملا تی که در اروپا و آسیا انجام می شد ، قیمت هر بیت کوین با ۷۳۵۰ دلار معامله می شد ، که این قیمت برای مدتی ثابت بود . اما در روز گذشته پس از گذشت از ساعت ۵:۵۰ شرقی و با ساعت ۱۰:۵۰ دقیقه به وقت بریتانیا ، تنها با گذشت چند دقیقه قیمت ارز دیجیتالی بیت کوین بیش از ۲۰۰ دلار کاهش پیدا کرد . اما این پایان افت ارزش بیت کوین نبود ، با گذشت یک ساعت بعد سقوط ارزش ارز دیجیتالی بیت کوین ادامه داشت  و تا قبل از غروب آفتاب هر بیت کوین با ۷ هزار دلار معامله شد . اما در ساعت ۱:۰۶ دقیقه صبح روز بعد ، هر بیت کوین بت قیمت ۶،۸۹۴ دلار معامله می شد که بزرگترین ارز رمز نگاری شده با ۶٫۳ درصد کاهش در طول یک روز بود.

در حال حاضر ، بیت کوین با کاهش شدیت ارزش روبه رو شد ، اما سایر ارزهای رمز نگاری شده از جمله اتر ، ریپل و همچنین بیت کوین کش با سقوط ارزش بیشتری روبه رو شدند .

  •  ارز دیجیتالی اتر با ۱۵٫۴ درصد کاهش ، ۲۴۱ دلار معامله شد
  • ارز دیجیتالی ریپل با ۱۳٫۵ درصد کاهش ۰٫۲۸۵۷ دلار معامله شد
  • ارز دیجیتالی بیت کوین کش با ۱۵٫۸ درصد کاهش ۵۲۷٫۲۳ دلار کاهش داشت
  • ارز دیجیتالی لایت کوین با ۱۱٫۷ درصد کاهش ۵۹ دلار معامله شد

اگرچه علت کاهش ارزش ارزهای دیجیتالی مشخص نیست ، یک نظریه مطرح شده توسط تانیا آبروسیموا از FXstreet معتقد است که معرفی مراحل ثبت نام برای مبادله بیت کوین از شرکت شیپ شیفت ( Shapeshift ) جهت مبادله سریع ارز دیجیتالی بیت کوین ایجاد شد . ممکن است برخی از کاربران را از آینده بیت کوین وحشت زده کرده و برخشی از کاهش قیمت از دلایل افت ناگهانی ارزش بیت کوین بوده است . پس از سقوط ارزش ارز های رمز نگاری شده ، کلامن ساگس گفته بود : در آیند ای نزیک ، برای راه اندازی معاملات بیت کین برنامه هایی را برای اجرای این پروژه در نظر دارد گه اجرایی خواهد شد . در حالی که قبل از سقوط ارزش ارزهای رمز نگاری شده ، روزهای خوب و سودآوری را تجربه کردند . اما کمیسیون بورس اوراق بهادار امریکا ، برخی از مبادلات ارزهای مبتنی بر بیت کوین را فاقد اعتبار و مردود اعلام کرد .

منبع businessinsider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست