ویندوز 11 در 13 آبان منتشر خواهد شد

ویندوز 11

در تاریخ 5 اکتبر (سیزدهم مهر)، مایکروسافت نسخه جدید سیستم عامل خود یعنی ویندوز 11 را منتشر خواهد کرد. مایکروسافت سیستم عامل جدید خود را همراه با تعداد زیادی از ویژگی های جدید ارائه خواهد کرد و همچنین در کنار معرفی محصولات جدید سرفیس، نسل جدید این سیستم عامل ها را نیز به طور عمومی منتشر خواهد کرد. بر اساس گزارشی که منتشر شده است وبسایت Saving.com یک نظر سنجی برگزار کرده است که در این نظر سنجی 1024 نفر شرکت کرده اند و فقط 38 درصد از این افراد از انتشار سیستم عامل جدید ویندوز 11 اطلاع داشتند.

همچنین جالب است بدانید که اطلاعات افراد مسن بیشتر از جوان ها بوده است. گروه سنی که نسبت به ورود سیستم عامل جدید مایکروسافت آگاهی بیشتری داشتند گروه سنی بالای 55 سال بوده است، در حالی که فقط 28 درصد از کاربران 18 تا 24 سال از انتشار سیستم عامل جدید ویندوز 11 اطلاع داشتند. همچنین دو سوم شرکت کنندگان در این نظر سنجی نمی دانستند که آیا کامپیوتر آن ها شرایط لازم برای اجرای ویندوز 11 را دارد یا خیر. 41 درصد نیز اعلام کردند که کامپیوتر خود را به ویدوز 11 ارتقا خواهند داد و 14 درصد نیز اعلام کردند از قبل تصمیم گرفته اند که ویندوز خود را به نسخه جدید ارتقا نخواهند داد.

در میان کسانی که قصد ارتقا سیستم عامل خود به ویندوز 11 دارند، به نظر می رسد بیشتر به خاطر اجرای اپلیکیشن های اندرویدی است که ویندوز 11 از آن پشتیبانی خواهد کرد. اما 14 درصد از این کاربران اعلام کرده اند که به خاطر ظاهر جدید سیستم عامل قصد ارتقا دارند و 13 درصد نیز به خاطر قابلیت خوب گیمینگ قصد ارتقا به ویندوز 11 را دارند. اما 11 درصد باقی مانده به خاطر سایر قابلیت های جدیدی است که قصد ارتقا سیستم عامل خود را دارند.

پس از ماه ها آزمایش، مایکروسافت به تازگی نسخه نهایی ویندوز 11 (22000.194) را در پیش نمایش انتشار به اینسایدر منتشر کرده است. طبق اعلام مایکروسافت پس از انتشار ویندوز 11 در 13 مهر، علاقه مندان می توانند آن را دانلود کنند. اما اکنون نیز می توانید ویندوز 11 را دانلود کنید، اما برای دریافت آن باید چندین مرحله اضافی را طی کنید.

برای دریافت ویندوز 11، باید در ابتدا بررسی کنید که آیا سیستم شما با ویندوز 11 سازگاری دارد یا خیر. کاربران می توانند با استفاده از ابزار اختصاصی Microsoft Health سیستم خود را بررسی کنند که آیا شرایط لازم را برای نصب نسخه جدید سیستم عامل ویندوز را دارند یا خیر. اگر سیستمتان پیش نیازهای لازم را برای اجرای ویندوز 11 داشته باشد، فقط باید در وب سایت مایکروسافت اینسایدر ثبت نام کنید. پس از انجام این مراحل می توانید ویندوز 11 را دانلود و در سیستم خود نصب کنید

منبع gizchina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up