ERP شرکت های بزرگ

سازمان ها و شرکت های بزرگ به دلیل تعداد بالای نیروی های انسانی، تعداد بالای شعب، مشتریان پرشمار، تراکنش مالی سنگین و سود بیشتر نسبت به دیگر شرکت های کوچک، با چالش های بزرگ و پیچیده ای در کسب و کار خود روبه رو می شوند.  به همین خاطر شرکت های بزرگ، نیازمند سیستم نرم افزاری هستند تا کسب و کار خود را به خوبی مدیریت کنند.

نرم افزار آرپا یک ERP جهت یکپارچه کردن تمامی فرایندهای سازمان های بزرگ می باشد که به صورت یک سیستم یکپارچه طراحی و توسعه داده شده است. نرم افزار آرپا با استانداردهای روز دنیا جهت پوشش دهی به تمام بخش های کسب و کار و ارائه اطلاعات صحیح، شرکت ها و سازمان را در پیشبرد کسب و کار خود جهت بالابردن بهره وری و سودآوری کمک می کند. نرم افزار آرپا اطلاعات دقیقی از عملیات کسب و کارتان را جمع آوری می کند و به شما این امکان را می دهد تا بر روی موارد مهم کسب و کارتان تمرکز داشته باشید و آینده کسب و کارتان را با دقت ارزیابی کنید و در نتیجه تصمیم گیری های هوشمندانه ای را بگیرید.

ERP آرپا در بیش از ۱۰۰۰ سازمان راه اندازی شده است

ERP آرپا چه زیر سیستم هایی دارد؟

مدیریت مالی

انسجام و یکپارچگی در سیستمهای اطلاعات مدیریت، معطوف به بخش مالی خواهد بود. براساس همین اصل، ساختار سیستم مالی قابل انعطاف و سازگار با عملیات مالی شرکتهای مختلف، محور اصلی طراحی و پیاده‌سازی سیستم یکپارچه آرپا بوده است.

مدیریت تولید و بهای تمام شده محصول

نرم افزار تولید و بهای تمام شده برای محاسبه و تعیین بهای تمام هزینه ها و کاهش هزینه ها و آنالیز سود آوری در تولید هر یک از محصولات است , نرم افزار بهای تمام شده آرپا مورد استفاده تمام شرکت ها و کارخانه ها قرار میگیرد .

مدیریت فروش

نرم افزار فروش آرپا با امکانات فراوان موجب گردیده تا این سیستم جمع آوری اطلاعات زمان گیر و دور از ذهن به راحتی و به موقع انجام شود. در راستای این اهداف و عملیات ثبت برگه ها باید با انعطاف پذیری لازم و در حداقل زمان ممکن انجام گیرد.

پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویگری برای شرکت هایی که در زمینه فروش و توزیع محصولات مختلف فعالیت می کند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .ا توجه به تحقیقات انجام شده در زمینه نوع نگرش و مدیریت شرکت های موفق پخش مویرگی در حوزه فروش یکی از نکات قابل تأمل و مهم استفاده از ابزارهای مدرن و قابل دسترس در حوزه پخش است.

اموال و دارایی

این سیستم امکان نگهداری اطلاعات اموال و داراییهای ثابت شرکت شامل زمین، ساختمان، تأسیسات و … و داراییهای عملیاتی شامل ماشین آلات، تجهیزات و … همچنین ثبت هزینه های تعمیرات و نگهداری اساسی داراییهای ثابت را میسر می سازد.

دبیرخانه و مکاتبات اداری

 نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار بایگانی از مجموعه نرم افزارهای آرپا که راهکاری نوین برای تمام سازمان های دولتی و بخش خصوصی است , دبیرخانه واحد سازمانی مشخصی است که اداره امور دفتری سازمان را بر اساس روش‌های تدوین شده و معین عهده دار گردیده …

keyboard_arrow_up