مشکلات باتری سرفیس پرو ۵ و ۶

مشکلات باتری سرفیس پرو 5 و 6

بر اساس شکایت برخی از کاربران سرفیس پرو ۵ و سرفیس پرو ۶ مایکروسافت، به نظر می رسد این دو محصول مشکلات ناامیدکننده ای در شارژدهی و باتری دارند. بر اساس گزارش منتشر شده، مشاهده شده است برخی از کاربران در صفحه پشتیبانی مایکروسافت Answers.com از عملکرد باتری این دو محصول ابراز ناراحتی کردند. در حالی که برخی از این پست ها به ماه های گذشته مربوط می شود، ام تعدادی از شکایات اخیر کاربران انگشت اتهام خود را به سمت مایکروسافت و جدیدترین به روزرسانی که این شرکت اخیرا برای سرفیس پرو ۵ و ۶ منتشر کرده است نشانه گرفته اند.

قرار بود به روز رسانی سیستم عامل سرفیس پرو ۵ و ۶ عملکرد بهتر باتری را در اختیار کاربران قرار دهد، اما بر اساس این گزارشات، به نظر می رسد اوضاع شارژ دهی این دو محصول بدتر نیز شده است. جدید ترین شکایت این است که دو کاربر اخیرا ادعا کرده اند زمانی که سرفیس آن ها خاموش است دستگاه ۱۰ تا ۱۵ درصد از باتری خود را از دست می دهد. کاربر دوم نیز در شکایت خود ادعا کرده است که به دنبال به روز رسانی سرفیس پرو خود، در ۲۴ ساعت باتری دستگاه ۲۰ درصد از شارژ خود را از دست داده است. با این حال مشکلات باتری برای کاربران متفاوت می باشد.

یکی از کاربران سرفیس پرو ۵ اظهار داشت: باتری دستگاه من مشکلات قابل توجهی پیدا کرده است، شارژ کامل دستگاه من در حالت عادی (استفاده از نرم افزار Office) حداکثر ۳ ساعت دوام میاورد، که البته نوسان زیادی دارد و به شدت رو به کاهش است. کاربر دیگری نیز می گوید: پس از دریافت به روز رسانی ماه اوت و سپتامبر شرایط باتری دستگاه خود بسیار وخیم تر شده است.

یکی از کاربران فعال در این انجمن که ارتباط بسیار خوبی نیز با مایکروسافت دارد، در رابطه با مشکلات باتری این دو دستگاه گفت: مایکروسافت برای بر طرف کردن مشکلات باتری سرفیس پرو ۳ تقریبا ۹ ماه زمان برد. متاسفانه راه حل مایکروسافت تمام مشکلات را بر طرف نکرد. این کاربر فعال در این انجمن گفت: من در رابطه با این مشکل در یک تماس داخلی با مایکروسافت سوال کردم، بهترین راه برای رساندن این مشکلات به شرکت مایکروسافت اطلاع رسانی این شکایات از بخش فیدبک هاب و سپس اشترام گذاری آن ها در انجمن می باشد.

منبع techradar

باتری, سرفیس پرو 5, سرفیس پرو 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up