استفاده از تکنولوژیهای به روز، در دسترس و ساده در حوزه های مختلف و در سطوح متفاوت (مدیران، تصمیم گیرندگان، سرپرستها و کاربران) این اجازه را به استفاده کننده از نرم افزار میدهد تا در هر زمان و مکان با استفاده از سطوح دسترسی تعریف شده به اطلاعات دسترسی پیدا کند. این دسترسی به دو شکل “تهیه گزارشات، تحلیلها و نتایج اطلاعات از راه دور” و “ثبت اطلاعات از راه دور” میباشد. یکی از این روشها استفاده از دستگاههای قابل حمل مانند موبایل و تبلت میباشد. اپلیکیشن موبایل شرکت آرپا، بر پایه سیستم عامل اندروید Android طراحی شده است و بر روی هر گوشی و تبلتی که از این سیستم عامل پشتیانی می کند قابل اجراست. امکانات فراوان این نرم افزار و مزایای بی شمار آن، هر مدیر هوشمندی را به استفاده از این اپلیکیشن مجاب خواهد کرد. اجزای اصلی این نرم افزار چیست؟ این نرم افزار شامل چند بخش اصلی “گزارش ها”، “پخش مویرگی” و “تقویم و وظایف کاربران” میباشد.

چه کسانی میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند؟

تمامی مدیرانی که از نرم افزار شرکت آرپا استفاده می کنند و شرایط و زمان استفاده از نرم افزار ویندوز آرپا را ندارند، ولی نیازمند دسترسی به گزارش ها در هر زمان و هر مکان هستند تمامی شرکت هایی که از سیستم پخش مویرگی آرپا استفاده می کنند و قصد دارند تمامی خدمات نرم افزاری را در محل مشتری و با صرف حداقل زمان انجام دهند. تمامی شرکت هایی که قصد دارند مدیریت کارمندان، وظایف و قرارهای آنها را از طریق نرم افزار و با سرعت بالا و ضریب خطای پایین انجام دهند.

نمایش نموداری فروش

اجزای اصلی نرم افزار مدیریتی و بازاریابی آرپا

خزانه داری

از آنجا که تأمین منابع نقدینگی و وصول به موقع مطالبات و پاسخگویی به تعهدات و جمع‌آوری اطلاعات خزانه داری خلاصه و مفید،مورد نیاز تمام شرکت ها است و این بخش با امکانات خلاصه موجودی خزانه , گردش حساب خزانه ,دریافت و پرداخت روزانه و .. است .

حسابداری

این بخش قابل انعطاف و سازگار با عملیات مالی شرکتهای مختلف است و محور اصلی طراحی و پیاده‌سازی سیستم یکپارچه آرپا بوده است. علاوه بر ثبت و گزارش عملیات مالی متداول، مرور حسابها , مرور حسابها به تراز شخص , مرور حسابها تراز کل مرکز , سود و زیان سالیانه , سود و زیان ماهیانه , ترازنامه , دفتر معین , …است

امکانات دیگر اپلیکیشن پخش مویرگی آرپا

عملیات چک

عملیات چک در اپلیکیشن فروش آرپا , کلیه ی چک های دریافت شده از مشتریان و یا اشخاص دیگر و حتی کلیه ی چک های صادر شده ثبت میشود و عملیات روی چک ها اعمال میشود , عملیاتی از قبیل هشدار چک های دریافتی و پرداختی , هشدار چک های پاس نشده و پاس شده و … میباشد .

فروش

نرم افزار خرید و فروش و عوامل مؤثر در برنامه ریزی فروش به همراه مدیریت توزیع و تحویل کالا و تسویه حساب با اشخاص در راستای تأمین منابع نقدینگی و به دست آوردن اطلاعات آماری در مورد مناطق فروش وهمچنین میزان سود کالا و سود حاصل شده به تفکیک مشتری از اطلاعات سودمند از مزایاینرم افزار خرید و فروش آرپا می باشد . عملیاتی از قبیل فروش به تفکیک شخص , فروش به تفکیک کالا , فروش به تفکیک ماه و اعتبار مشتریان

keyboard_arrow_up