دلایل تاخیر عرضه گوشی اچ تی سی یو ۱۲ پلاس مشخص شد

شرکت اچ تی سی ،در ماه های گذشته پیش فروش گوشی یو ۱۲ پلاس را آغاز کرد و علاقه مندان به گوشی جدید اچ تی سی توانستند محصول جدید این شرکت را از وب سایت رسمی ااچ تی سی و یا از فروشگاه اینترنتی آمازون خرید کنند . خریداران انتظار داشتند تا محصول خریداری شده را بر اساس زمان بندی تعین شده دریافت کنند . اما گویا خبرهایی منتشر شده است که زمان بندی عرضه گوشی اچ تی سی طبق برنامه پیش نمی رود و شرکت اچ تی سی برای عرضه گوشی یو ۱۲ پلاس با مشکلاتی رو به رو شده است .

در حال حاضر خبرهایی از عرضه محصول جدید اچ تی سی منتشر شده است ، بر همین اساس کاربرانی که گوشی های خود را از وب سایت رسمی اچ تی سی خریداری کرده اند عرضه آن ها آغاز شده است . اما کاربرانی که از وب سایت آمازون گوشی جدید اچ تی سی را خریداری کرده اند فعلا گوشی آن ها عرضه نخواهد شد و باید تا ماه آگوست منتظر بمانند تا شرکت اچ تی سی عرضه این گوشی را برای آمازون آغاز کند . اچ تی سی برای شفاف سازی سازی مشکلات عرضه گوشییو ۱۲ پلاس بیانیه ای را منتشر کرده است : ما اطلاع داریم که تعداد کمی از سفارشات گوشی یو ۱۲ پلاس به دلیل بروز خطای سیستمی لغو شده اند . ما با کاربرانی که دچار این مشکل شده اند تماس گرفتیم تا اطمینان حاصل کنیم که سفارش آن ها به زودی به دستشان خواهد رسید .

برهمین اساس شرکت اچ تی سی به دنبال رفع مشکل پیش آمده می باشد و اطمینان حاصل کرده تمام کسانی که منتظر دریافت گوشی خود می باشند به زودی گوشی خود را دریافت خواهند کرد .

منبع gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست