بنچمارک گلکسی اس ۱۰ پلاس مجهز به پردازنده اکسینوس ۹۸۲۰

گلکسی اس 10 پلاس

طبق روال هر ساله شرکت های بزرگ محصولات جدیدشان را در نمایشگاه MWC که در شهر بارسلون برگذار می شود، معرفی می کنند. با نزدیک شدن به رویداد MWC 2019 طرفداران سامسونگ منتظر معرفی گوشی پرچمدار گلکسی اس ۱۰ می باشند. با نزدیک شدن به این رویداد روزانه اطلاعات زیادی درباره ی پرچمدار جدید سامسونگ منتشر می شود. در حال حاضر، در آخرین جزئیاتی که منتشر شده است، اطلاعاتی از پنچمارک گیگ بنچ در مورد گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس با تراشه اکسینوس ۹۸۲۰ می باشد.

بنچمارک گلکسی اس 10 پلاس

اما این نسختین جزئیاتی نیست که از  بنچمارک در مورد گلکسی اس ۱۰ منتشر شده است. در چندین هفته گذشته اولین بنچمارکی که از گلکسی اس ۱۰ پلاس منتشر شد که با تراشه ی اسنپدراگون و پس از آن بنچمارک دیگری با تراشه ی اکسینوس از گوشی گلکسی اس ۱۰ منتشر شد. در هر حال، در آخرین بنچمارکی که از پرچمدار سامسونگ منتشر شده است که افزایش امتیاز این گوشی را نشان می دهد، اما با توجه به نزدیک شدن به تکامل نهایی این محصول طبیعی می باشد.

بنچمارک گلکسی اس 10

در این مقایسه ای که از بنچمارک منتشر شده است، نشان می دهد که گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس جدید در بخش پردازش چند هسته ای ۹ درصد عملکرد بهتری نسبت به گلکسی اس ۱۰ قبلی داشته است. بر همین اساس، گلکسی اس ۱۰ با پردازنده اکسینوس نه تنها به مدل مجهز شده به اسنپ دراگون رسیده است، بلکه توانسته است با ۱۰۰ امتیاز بیشتر از آن فاصله بگیرد. به طور کل این افزایش چند درصدی تفاوت زیادی ندارد، ولی می تواند طرفداران نسخه اکسینوس را خوشحال کند. نسخه اکسینوس گلکسی اس ۱۰ در بخش پردازش تک هسته ای نیز توانسته بود عملکرد بهتری را در مقایسه با نسخه اسنپدراگون ثبت کند. در هر حال آخرین بنچمارک منتشر شده نشان می دهد عملکرد نسخه اکسینوسی کمی بهتر می باشد.

بنچمارک گلکسی اس 10 پلاس

تا معرفی رسمی گلکسی اس ۱۰ زمان بسیار کمی باقی مانده است، می توان انتظار داشت که نتایج بنچمارک با نسخه نهایی یکی خواهد بود. با این حال، تا بررسی کامل این گوشی باید چند هفته ی دیگر صبر کنیم.

منبع gsmarena

اکسینوس 9820, گلکسی اس 10 پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up