اپلیکیشن احراز هویت مایکروسافت برای اپل واچ منتشر شد

مایکروسافت سال گذشته ورود بدون نیاز به گذرواژه را با استفاده از اپلیکیشن Authenticator برای سیستم عامل iOS و اندروید معرفی کرد . با استفاده از این اپلیکیشن می توانید درخواست های ورود به حساب مایکروسافت را بدون گذرواژه تایید کنید.مایکروسافت ، در حال حاضر این قابلیت را برای اپل واچ توسعه داده است و شما می توانید به وسیله ساعت هوشمند اپل واچ به صورت مستقیم از روی مچ دست خود ، درخواست ورود به حساب کاربری خود را تایید کنید .

این اپلیکیشن به کاربران مایکروسافت این قابلیت را خواهد داد تا درخواست هایی که نیازمند یک گذرواژه و یا احراز هویت بیومتریک را دارند ، به صورت مستقیم با اپل واچ خود تایید کنند . برای تایید احراز هویت ، اعلان های فشار بر روی صفحه نمایش اپل واچ نمایان می شود و کاربران حساب مایکروسافت جهت تایید درخواست ورود ، فقط کافی است اعداد روی صفحه نمایش را انتخاب کنند . کاربران به راحتی می توانند این قابلیت جدید را بر روی ساعت هوشمند خود راه اندازی کنند . اگر کاربران اپلیکیشن Authenticator باشید به راحتی می توانید حساب های شخصی و حساب های کاری خود را به راحتی از آیفون خود به اپل واچ انتقال دهید .

در حال حاضر ، مایکروسافت ابتدا این قابلیت را به صورت پیش نمایش عمومی آزمایش می کند و قصد دارد در عرض چند هفته ی آینده آن را در دسترس عموم قرار دهد . مایکروسافت Authenticaor محدود به حساب های شخصی (Outlook.com) و حساب های کاری آفیس ۳۶۵ می باشد .

منبع theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست