اسپاتیفای مراسمی تحت عنوان تغییرات اپلیکیشن موبایل را برگزار می کند

اسپاتیفای یک از بزرگترین سرویس های موسیقی در جهان شناخته می شود ، این شرکت سوئدی به تازگی یک دعوت نامه ای را برای رویدادی که در هفته آینده برگزار خواهد کرد ارسال کرده است . آنطور که به نظر می رسد هدف شرکت اسپاتیفای از این مراسم تغییرو تحولات در بخش اپلیکیشن موبایل این سرویس موسیقی می باشد . در این رویداد آقای گوستاوو سودرستروم مدیر ارشد بخش تحقیق و توسعه اسپاتیفای ، بابار ظفر و همچنین نایب رئیس بخش توسعه و مدیر بهش خدمات سازندگان اسپاتیفای نیز سخنرانی خواهند کرد .

شایعات زیادی از ۲۴ آوریل قبل از آغاز ارسال دعوت نامه پیرامون این مراسم مطرح شده است ، گویا قرار بوده این مراسم فقط به عنوان یک نشست خبری برگزار شود ، از طرفی هم افراد بسیاری حدس می زنند که بروزرسانی های نرم افزاری جدید همراه با قابلیت های جدید و همچنین حضور شرکت اسپاتیفای در حوزه سخت افزاری مطرح می شود .

اکنون بعد از ارسال این دعوت نامه ، تمام شایعات خاتمه یافت و مشخص شد که اسپاتیفای این رویداد را جهت تغییرات اپلیکیشن سرویس موسیقی خود برگذار خواهد کرد . اسپاتیفای در حال آزمایش یک ویژگی جدید صوتی می باشد ، با قابلیت جدید صوتی کاربران می توانند جستجوی های خود را به صورت صوتی انجام دهند ، همچنین در ادامه گزارش آمده است شرکت اسپاتیفای در حال آزمایش تغییراتی برای اشتراک گذاری رایگان می باشد که گویا تغییرات اشتراک گذاری رایگان برای کاربرانی مناسب خواهد بود که از سرویس رایگان اسپاتیفای بهره مند می شوند.

منبع theverge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up