نرم افزار بازرگانی

نرم افزار بازرگانی چیست؟

شرکت های بازرگانی همیشه در تجارت خود با چالش های بزرگی مواجه می شوند، مانند قیمت گذاری برای رقابت در بازار، مالیات و … که میتوانند کسب و کار را برای فعالان بازرگانی دشوارتر کند. کنترل و مدیریت عملیات در این بخش ها و استفاده از نرم افزار بازرگانی یکپارچه برای مدیریت شرکت های بازرگانی بسیار حائز اهمیت است.

عملیات بازرگانی در شرکت ها و سازمان های تجاری، از پیچیدگی خاصی برخوردار است و شرکت های بازرگانی باید نیازها و سلیقه های مشتریان خود را بشناسند، همچنین ارتباط فرایند فروش با نرم افزار مدیریت مشتریان (CRM)، نرم افزار انبارداری، نرم افزار پیمان و قراردادها و نرم افزار حسابداری شرکتی؛ پیچیدگی عملیات را بیشتر می کند.

بر همین اساس استفاده از نرم افزاری که قادر است عملیات بازرگانی سازمان را به صورت یکپارچه پشتیبانی کند و ارتباط با سایر بخش های نرم افزار را حفظ کند، از نکات مهم انتخاب نرم افزار می باشد. نرم افزار بازرگانی آرپا به عنوان نرم افزاری یکپارچه و جامع، قادر است عملیات و پشتیبانی از تمامی واحدهای سازمان های بازرگانی، گزارش های متنوع و سفارشی و همچنین ثبت تمامی اطلاعت را پشتیبانی کند.

ویژگی های منحصر بفرد نرم افزار بازرگانی آرپا

null

خرید و مدیریت بهای تمام شده کالا

در شرکت های بازرگانی، مدیریت و نظارت دقیق در موجودی کالاها و خرید کالا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. کنترل ورود و خروج کالا و مواد اولیه در انبار به شرکت و نگهداری لحظه ای و به موقع موجودی تعدادی و ریالی به همراه شناسه ورود و اطلاعات آماری از آنها و شناسایی و ردیابی آنها از جمله ویژگیهای حائز اهمیت می باشد.

null

ابزارهای ویژه در بازاریابی و ثبت فروش

کنترل اعتبار مشتریان و کنترل عملکرد بازاریابان در مسیر و سفارشی سازی نرخ گذاری برای گروه های مشتریان و اعمال تخفیف برای گروه های مشتریان از قابلیت های مهم نرم افزار می باشد
null

ارتباط بین خزانه و فروش

کنترل وجوه نقد، اسناد دریافتنی و اسناد پرداختنی و نگهداری سوابق آنها، خصوصا در سازمانهایی که با حجم بالای اطلاعات سر و کار دارند، اهمیت به‌سزائی داشته

null

ردیابی کالا

پیگیری سفارشات و دریافت اطلاعات مربوط به سیستم حمل نقل کالا، اطلاعات باسکول و پیگیری سفارشات

null

مدیریت نقدینگی

مشاهده گردش لحظه ای وجوه نقد و کنترل جریان نقدینگی و دریافتی های وصول شده و در حال وصول

null

ارتباط با مشتریان و گارانتی

مدیریت مشتریان،ارزیابی وفاداری مشتریان، خدمات پس از فروش وسیستم گارانتی محصولات

 

امکانات نرم افزار ویژه بازرگانی آرپا

نرم افزار آرپا ابزارهای کاملی را در اختیارتان قرار می دهد تا از منابع خود به صورت بهینه تر استفاده کنید و به اهداف خود دست پیدا کنید. نرم افزار آرپا پاسخگوی تمام نیازهای شما خواهد بود و همچنین با تغییرات و نیازهای تجارت شما منطبق خواهد شد.

  • مدیریت مالی و حسابداری: با اطلاعات تاریخی حسابداری، بر تصمیم گیری های آینده تمرکز کنید.
  • اتوماسیون اداری: انجام مکاتبات اداری به صورت الکترونیک.
  • مدیریت ارتباط با مشتری: روابط خود را با مشتریان بهبود ببخشید تا وفاداری ایجاد شود.
  • مدیریت منابع انسانی: با کاهش هزینه، حذف کارهای اضافی، دقت و سرعت سازمان را بهبود ببخشید.
  • زنجیره تامین: یکپارچه سازی عملیات های خرید و تدارکات،فروش و انبارداری.
  • حمل و نقل: مدیریت فرایندهای حمل و نقل را هوشمندانه کنید.
فهرست